Home Спортивне життя Чотири голи в матчі між ФК Барселона і Ювентус. Більше години...

Чотири голи в матчі між ФК Барселона і Ювентус. Більше години гри Роберта Левандовскі

54
0
 Чотири голи в матчі між ФК Барселона і Ювентус.  Більше години гри Роберта Левандовскі

ФК “Барселона” зіграла внічию 2:2 у товариському матчі з “Ювентусом”. По два голи забили Усман Дембеле та Мойзе Кін. Роберт Левандовскі та Войцех Щенсни опинилися в перших складах своїх команд. Голкіпер італійської команди попрощався з полем після першого тайму. “Лівих” змінили на 62-й хвилині.

• “Барселона” зіграла внічию з “Ювентусом” – 2:2.
  • Двічі забили Усман Дембеле та Мойз Кін.
  • Роберт Левандовскі був замінений на 62-й хвилині. Memphis Depay вийшов на поле замість нього.
  • Войцех Щенсни відіграв увесь перший тайм. У перерві його змінив Маттіа Перін.

«Барселона» добре увійшла в гру. Гравці клубу зі столиці Каталонії частіше створювали небезпечні дії біля воріт суперника. Роберт Левандовскі мав шанс забити свій перший гол за Барселону. М’яч після удару поляка пролетів над штангою. Згодом на перший план вийшов «Ювентус». Гравці “Старої синьйори” все частіше відвідували штрафний майданчик “блауграни”. Особливо добре на полі виступив Анхель Ді Марія, який брав участь у більшості атакувальних дій своєї команди.

Тим не менш, результат зустрічі на 34-й хвилині відкрив Усман Дембеле. Французи похизувалися сильним ударом на сусідню штангу, після чого був забитий гол. Італійській команді знадобилося лише п’ять хвилин, щоб відповісти. Мойс Кін увійшов до складу стрільців. Ще до перерви Дембеле оформив свій другий удар у цьому матчі. Таким чином, на перерву гравці «Думи Каталонія» пішли з перевагою в один м’яч.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Роберт Левандовскі є власником вілли на Балеарських островах. Його вартість вражає

У перерві наставник туринців Массіміліано Аллегрі вирішив замінити Войцеха Щенсни. Його місце між стійками воріт “Старої синьйори” зайняв Маттіа Перін. У другу половину цієї боротьби підопічні італійського наставника увійшли з поривом. Кін знову пробив по воротах і таким чином зрівняв рахунок.

Левандовскі, який у цій грі грав із номером «12» на спині, покинув поле на 62-й хвилині. Хаві вирішив замінити поляка на Мемфіса Депая.

Трохи більше ніж за 20 хвилин до кінця основного часу футболісти з Піренейського півострова були близькі до того, щоб знову вийти вперед. Спочатку Рафінья зі штрафного влучив у поперечину. Через кілька хвилин після удару Ансу Фаті м’яч потрапив майже в те саме місце. До останнього свистка жодна з команд не змогла пробити оборону суперників. Матч завершився внічию 2:2.

ФК Барселона – Ювентус 2:2 (2:1)

Цілі: Усман Дембеле 34, 40 – Мойз Кін 39, 51