Home Спортивне життя Діамантова ліга: Арманд Дюплантіс з черговим світовим рекордом!

Діамантова ліга: Арманд Дюплантіс з черговим світовим рекордом!

92
0

22-річний Дуплантіс, олімпійський чемпіон з Токіо, на один сантиметр покращив власний рекорд на відкритому стадіоні, який він встановив у вересні 2020 року в Римі. Швед також є абсолютним рекордсменом світу на цих змаганнях – у березні він набрав 6,20 м у белградському залі.

Другим у Стокгольмі став американець Крістофер Нільсен, за ним розташувався бразилець Тіаго Браз – обидва по 5,93.

Найкращою польською спортсменкою стала Кєлбасінська, яка була першою в бігу на 400 м. Учасниця SKLA Sopot подолала одне коло за 50,80 секунди, таким чином втретє в сезоні досягла результату нижче 51 секунди. Другою стала голландка Ліке Клавер – 50,96, а третьою – британка Ама Піпі – 51,80.

У бігу на 100 метрів з бар’єрами перемогла Джасмін Камачо-Квін з Пуерто-Ріко. Олімпійський чемпіон іноді тріумфував 12.46. Відразу за нею розташувалася нігерійка Тобі Амусан – 12,50, а третьою на фініші стала Ніа Алі з США – 12,53. Пія Скшишовська посіла сьоме місце – 12,91 с.

Ізабела Смолінська була п’ятою в бігу на 400 м з меншою кількістю людей. Чемпіон Польщі показав результат 58,96. Найкращою стала Фемке Бол, яка встановила рекорд Діамантової ліги та зустрічі з результатом 52,27. Це найкращий час для представника Нідерландів у цьому сезоні.

Друге місце зайняв Клейтон Рушелл з Ямайки – 53,90, на третьому – українка Анна Рижикова – 54,33.

Себастьян Урбаняк став другим у першому забігу на 400 м у ппл – 50,41. Переможцем став британець Джейкоб Пол – 49,80.

У цьому змаганні в головному старті тріумфувала Елісон дос Сантос. Бразилець побив рекорд зустрічі та встановив найкращий результат у світі цього року – 46,80.

Адріанна Чапла завершила слабший забіг на 800 м на другій позиції. Його результат – 2.01.27. Вона поступилася Фінці Евеліні Мааттанен, яка покращила свій життєвий рекорд – 2.01,14.

Найкращою в основному заїзді за два кола стала кенійка Мері Мораа – 1.57,68.

У бігу на 1500 м виграв австралієць Лінден Холл з результатом 4.02,65. Другою стала угандійка Вінні Наньондо – 4.03,66, а третьою – Джорджія Гріффіт з Австралії – 4.04,75. Клавдія Казімєрська посіла сьоме місце та показала найкращий результат цього сезону та другий результат у кар’єрі – 4.09,87.

Швейцарська жіноча естафета 4х100 м у складі Жеральдін Фрей, Муджінга Камбунджі, Саломе Кора, Айла Дель Понте побила рекорд зустрічі та встановила найкращий цьогорічний результат у світі – 42,13. Найшвидшими в чоловічій естафеті були голландці – 38,70.

Нірадж Чопра з першої спроби метав спис на 89,94 метра, встановивши рекорд Індії. У третьому раунді Андерсон Пітерс з Гранади побив рекорд зустрічі на 90,31 м і захопив лідерство, яке утримував до кінця змагань. Другим став Чопра, третім став німець Юліан Вебер – 89,08 м.

Акані Сімбіне виграла забіг на 100 метрів. Представник ПАР показав результат 10,02 секунди, відразу за ним розташувалися британець Ріс Прескод – 10,15 і француз Джиммі Віко – 10,19.

У змаганнях з метання диска словенець Крістіян Чех побив рекорд зустрічі – 70,02. Другим став менш ніж 20-річний минулорічний чемпіон світу серед юніорів литовець Миколас Алекна, а 69,81 м – це рекорд кар’єри сина титулованого Віргіліюса Алекни, золотого медаліста Олімпійських ігор із Сіднея та Афін. Третім став олімпійський чемпіон із Токіо швед Даніель Шталь – 67,57.

Стокгольмські змагання стали останнім збором Діамантової ліги перед чемпіонатом світу в американському Юджині, який пройде 15-24 липня.