Home Спортивне життя Ел. Чемпіонат світу з футболу 2023: 7:0 для польських жінок за...

Ел. Чемпіонат світу з футболу 2023: 7:0 для польських жінок за підсумками кваліфікаційного раунду

61
0
 Ел.  Чемпіонат світу з футболу 2023: 7:0 для польських жінок за підсумками кваліфікаційного раунду

Польські футболісти завершили відбір на Чемпіонат світу яскравою перемогою, але цього разу їм не вдалося досягти бажаного. У паралельному матчі у Вірменії бельгійці не залишили жодних ілюзій господарям поля, також здобувши високу перемогу (теж 7:0), і лише поразка від Бельгії забезпечила нашій збірній участь у плей-офф.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Юстина Свєнти-Ерсетич проти Єви Пайор! Виклик чемпіона – жінка!

У листопадовій зустрічі в Косово полячки виграли з рахунком 2:1, але в матчі-реванші в Любліні розгромили суперниць, ведучи менше ніж за чверть години 3:0, а до перерви вже 5:0.

Стрільбовий фестиваль на третій хвилині розпочала гравець ПСЖ Пауліна Дудек, завершивши хорошу командну дію та навіс Вероніки Завістовської, але за участю голкіпера косоварок, яка дуже невміло намагалася зловити м’яч.

На 12-13 хв. Головну роль зіграла Клавдія Лефельд, єдина футболістка зі стартової одинадцяти, яка виступає в польській лізі. Спочатку гравець з Ґурніка Ленчна забила гол сама, а через деякий час їй асистувала гол Ева Пайор. Капітан нашої команди, найефективнішої польської жіночої збірної в історії ВФЛ «Вольфсбург», також оформила хет-трик у цьому матчі в Любліні, адже за 37 хв. підняв на 5:0, а після перерви, після фолу на собі на 53 хв. реалізував пенальті і вже 6:0.

Вона забила четвертий гол ефектним ударом головою за 35 хвилин. Малгожата Месяш (“Мілан”) після навісу Наталії Паділья-Бідаш зі штрафного.

Тренерка Ніна Паталон зробила виняткову заміну на 71-й хвилині, оскільки через мить після появи на полі Кінга Козак (ФК «Глазго Сіті») найбільш яскраво проявила себе в сум’ятті, яке влаштував коронер перед воротами Косово точним ударом, встановлення результату матчу.

Про велику перевагу полячок, які мали ще кілька нагод забити, найкраще свідчить той факт, що суперниці практично ще на один небезпечний удар по наших воротах, коли на 31-й хв. Елізабета Еджупі здалеку відправила м’яч трохи вище поперечини.

Польща – Косово 7:0 (5:0)

Цілі: Дудек 3, Лефельд 12, Пайор 13, 37, 53 (k), Месія 35, Козак 72

Польща: Кінга Шемік – Сільвія Матисік, Малгожата Месяш, Пауліна Дудек, Мартина Вянковська – Клаудія Лефельд (71 Кінга Козак), Таня Паволлек, Домініка Грабовська – Наталія Паділла-Бідас (46 Кайла Йоан Зофія Адамек), Ева Пайор (81 Кінга Козак) Ніколь Калетка), Вероніка Завістовська (46. Наталія Врубель).

Косово: Бесарта Лечі – Едона Крієзіу, Блерта Смаїлі, Агнеса Гаші, Фатінда Рамай – Доньєта Халілай (61. Алкета Рама), Бесарта Хісенай, Елізабета Еджупі (90. Албулена Гурі) – Валентина Метаж, Калтріна Біккай (61. Блерта Шала), Ерелета Меметі.