Home Спортивне життя Фортуна 1 Ліга: ŁKS Łódź все ще не набрав очок на новому...

Фортуна 1 Ліга: ŁKS Łódź все ще не набрав очок на новому стадіоні

55
0

ŁKS Łódź програв матч першого туру Fortuna 1 Liga. ГКС Катовіце переміг на виїзді 2-0. Таким чином, ŁKS зазнав чергової поразки на новому стадіоні.

ГКС добре увійшов у цю зустріч. Перший гол був забитий на восьмій хвилині. Марко Рогінич пройшов на поле справа. М’яч відскочив від Оскара Репки, а потім впав у ворота лодзьких команд. Ще до того, як пішли на перерву, катовічани змогли збільшити перевагу. Цього разу Рогініч записався в список стрільців, віддавши першу передачу. Хорватський футболіст відзначився після влучної подачі з кутового.

У другому таймі ŁKS намагався зрівняти рахунок. Незважаючи на це, захист команди з Катовіце виявився надто щільним. Лодзяни не змогли забити навіть контактний гол. ГКС виграв цю гру з рахунком 2:0 і взяв три очки на старті нового сезону Ліги Фортуна 1.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Скра Ченстохова скоро повернеться додому

Нагадаємо, ŁKS ще не виграв жодного матчу першості на новому стадіоні. Спочатку гравці клубу з Лодзі поступилися Chrobry Głogów (0:1). Тоді «Лицарі весни» змушені були визнати перевагу Відзев Лодзь (0:1) та Одри Ополе (0:4) на власній території.

ЛКС Лодзь – ГКС Катовіце 0:2 (0:2)

Цілі: Оскар Репка 8, Марко Рогінич 24