Home Спортивне життя Ел. Ліга чемпіонів: TME SMS Łódź лідирував і … програв Андерлехту...

Ел. Ліга чемпіонів: TME SMS Łódź лідирував і … програв Андерлехту в Брюсселі

69
0
 Ел.  Ліга чемпіонів: TME SMS Łódź лідирував і ... програв Андерлехту в Брюсселі

Футболісти TME SMS Łódź програли на стадіоні ŁKS бельгійському «Андерлехту» з рахунком 2:3.

Футболісти TME SMS Łódź програли на стадіоні ŁKS бельгійському «Андерлехту» з рахунком 2:3 (1:0) у півфіналі першого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

На 70-й хвилині Копінська не скористалася ситуацією сам на сам з голкіпером суперниць. Вирішальний гол бельгійці забили на останніх секундах основного часу, три додані хвилини нічого не змінили.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ліга конференцій. Лех Познань перемагає F91 Dudelange

У попередньому матчі фінський КуПС Куопіо переміг чемпіона Литви ФК Гінтра з рахунком 2:0 (2:0). У неділю у фіналі зіграють фіни, а в матчі за третє місце TME SMS зустрінеться з Gintra.

Переможець турніру вийде до вирішального відбіркового раунду групового етапу.

У минулому сезоні гравці з Лодзі під керівництвом тренера Марека Хойнацького виграли свій перший чемпіонат Польщі, а в четвер дебютували в єврокубках з 11-разовим чемпіоном Бельгії. Бонус за перемогу в турнірі становить 100 000. євро, а за вихід до групового етапу ЛМ – у чотири рази більше.

TME SMS Łódź – Anderlecht Brussels 2:3 (1:0)

Цілі: Анна Редзі 13, Домініка Копінська 49 (k) – Алексіс Торнтон 57, Лола Вайнблюм 66, Алексіс Торнтон 90