Home Спортивне життя Eredivisie: Гол і результативна передача Себастьяна Шиманського. Роттердамський «Феєнорд» переломив хід...

Eredivisie: Гол і результативна передача Себастьяна Шиманського. Роттердамський «Феєнорд» переломив хід гри

76
0
 Eredivisie: Гол і результативна передача Себастьяна Шиманського.  Роттердамський «Феєнорд» переломив хід гри

Себастьян Шиманський знову зробив свій внесок у перемогу роттердамського «Фейєнорда». У матчі п’ятого туру Ередивізі з Go Ahead Eagles польський хавбек забив гол і віддав результативну передачу.

Гра почалася невдало для гостей. Після тринадцяти хвилин вони програвали 0:2. Спочатку автоголом відзначився Патрік Валемарк, потім у список бомбардирів потрапив Ісак Лідберг.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: “Червоні дияволи” посилюють атакувальний склад. Ентоні офіційно в Манчестер Юнайтед.

Роттердамці ще до перерви зрівняли рахунок. Двічі голкіпера господарів переграв Данило. Згодом головну роль зіграв Шиманський, який відіграв усі 90 хвилин.

На 56-й хвилині поляк віддав результативну передачу на ворота Джавайро Ділросуна. Як виявилося, це було не його останнє слово. На 80-й хвилині він відзначився 4:2, похизувавшись дуже гарним ударом з-за меж штрафного! Господарі зробили все, що могли, і забили ще один гол у додатковий час. У підсумку Роттердамський Фейєнорд переміг з рахунком 4:3.

Зараз на балансі Шиманського в Ередивізі п’ять матчів, два голи і три результативні передачі.

Go Ahead Eagles – Feyenoord Rotterdam 3:4 (2:2)

Цілі: Патрік Валемарк 3 (с), Ісак Лідберг 13, Бас Кейперс 90 + 6 – Даніло 24, 42, Джавайро Ділросун 56, Себастьян Шиманський 80