Home Спортивне життя Eredivisie: перший гол Себастьяна Шиманського. Висока перемога Роттердамського Феєнорда

57
0
 Eredivisie: перший гол Себастьяна Шиманського.  Висока перемога Роттердамського Феєнорда

Фейєнорд Роттердам залишається непереможеним в Ередивізі. У четвертій серії матчів команда, в якій грає Себастьян Шиманський, розгромила ФК «Еммен» з рахунком 4:0. Поляк забив свій прем’єрний гол у Нідерландах!

Фаворитом суботнього матчу були господарі. Незважаючи на це, у першому таймі вболівальники «Де Куіпа» голів не побачили.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Амстердамський “Аякс” заплатить родині свого екс-футболіста майже вісім мільйонів євро

Мішок із голами розв’язався після перерви. На 60-й хвилині Квінтен Тімбер відкрив рахунок. Через дванадцять хвилин на полі з’явився Шиманський, який замінив Оркуна Кокку. Кінцівка матчу принесла ще більше влучних ударів. У список стрільців записалися Сантьяго Гіменес, Якоб Расмуссен і Шиманський.

На балансі представника Польщі в Eredivisie тепер чотири матчі, один гол і дві результативні передачі.

Феєнорд Роттердам – ​​ФК Еммен 4:0 (0:0)

Цілі: Квінтен Тімбер 60, Сантьяго Гіменес 85, Якоб Расмуссен 90, Себастьян Шиманський 90 + 1