Home Спортивне життя Fortuna 1 Liga: головна перемога «Вісли» Краків

Fortuna 1 Liga: головна перемога «Вісли» Краків

0 просмотров
0

Після невдалого старту перед власною публікою (0-0 із Sandeca Nowy Sącz) «Вісла» сподівалася на кращий результат у Жешуві. У п’ятницю ввечері їй довелося зустрітися з «Ресовією», яка лише чотирма днями раніше поступилася «Заглемб’ю Сосновець» з рахунком 1:2. Таким чином, «Біла Зірка» була фаворитом і її вболівальники вимагали перемоги в першій лізі.

На 18-й хвилині «Вісла» забила перший у цьому сезоні гол у Fortuna 1 Liga. Автором прекрасного хіта став Міхал Жиро. Колишній футболіст «Сталі» відзначився сильним ударом з-за меж штрафного. Завдяки влучанню підопічні Єжи Бженчека заволоділи ініціативою у зустрічі.

Після перерви «Вісла» забила другий гол, але це не було визнано після відеоперевірки VAR. Автор удару Майкл Перрейра торкнувся м’яча рукою, чого раніше не помітив арбітр Войцех Миць.

В останні чверть години гри «Вісла» здобула перемогу. Після подачі з кутового він віддав м’яч на Ігоря Ласіцького Єлича Балту. Поляк з найближчої відстані головою переміг голкіпера. Таким чином капітан «Білої зірки» закріпив перемогу гостей.

Завдяки перемозі «Вісла» очолила турнірну таблицю, маючи стільки ж очок, скільки й «Скра Ченстохова». Ймовірно, все зміниться в найближчі дні, коли інші команди зіграють свої матчі.

Апклан Ресовія – Вісла Краків 0:2 (0:1)
Цілі: Żyro 18, Łasicki 79

Resovia: Браніслав Піндрох – Радослав Адамскі, Давід Кубович, Рубен Гугенхаут (46, Матеуш Бондаренко), Мілош Калагур – Каміль Антонік (64, Даніель Морис), Бартош Квєцен (56, Клаудіуш Краса), Бартомієй Василюк, Марек Мроз, Рафал Мікулець (70, Paweł Wojciechowski) – Hubert Karpiński (70, Łukasz Ostrowski).

Вісла: Міколай Біганський – Бартош Ярох, Ігор Ласіцкі, Джозеф Коллі, Крістіан Вахов’як – Матеуш Млинський (77, Пьотр Старжинскі), Вуллнет Баша (69, Патрік Плевка), Іван Єліч Балта, Кацпер Дуда (77, Конрад Грушковскі), Момо Сіссе (46) , Майкл Перейра) – 1Міхал Жиро (83, Віктор Шивач).

Жовті картки: Квітень, Василюк.