Home Спортивне життя Fortuna 1 Liga: Ruch Chorzów зіграв внічию з Górnik Łęczna та вийшов...

Fortuna 1 Liga: Ruch Chorzów зіграв внічию з Górnik Łęczna та вийшов лідером у лізі

67
0

Тренер Ярослав Скробач може бути злим на своїх підопічних за те, що вони втратили три очки.

Ruch Chorzów добре розпочав зустріч із Górnik Łęczna. На 20-й хвилині вже було 1:0, але «Гурниці» не відпустили і в підсумку зрівняли рахунок. Нічия в Хожуві означає, що Вісла Краків стала незалежним лідером ліги Fortuna 1.

На 20-й хвилині Міколай Квєтнєвський виконав навіс з правого краю поля, прямо зі штрафного. Захисники «Гурніка», здавалося б, відвернули небезпеку, але після вибиття м’яча Лукаш Моне знову пробив головою. Прекрасний пас вийшов на Конрада Касоліка, який здивував молодого голкіпера гостей Томаша Возняка, відкривши результат матчу.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Фортуна 1 Ліга. ŁKS краще, ніж Ліс. Несподівана поразка Підбескиддя

На 61-й хвилині чудовий пас на Даніеля Щепана розрізав захисник «Гурніка» Даніель Дзивнєл. Однак Рух спробував, і через кілька хвилин чудова гра головою Щепана була змарнована Артуром Пловським, який був представлений з лави запасних.

Таким чином, хожувчани змушені були задовольнитися лише одним голом, а невикористаними можливостями суперника скористався Гурнік, який забив гол на 81-й хвилині ваги нічиєї. Вирішальний удар у ворота Якуба Бєлецького завдав словенець Егзон Крєзіу.

Завдяки цій нічиїй «Рух» поступився лідерством у Fortuna 1 Liga краківській «Віслі».