Home Спортивне життя Fortuna 1 Liga: Рух Хожув кращий за Сталь Жешув

Fortuna 1 Liga: Рух Хожув кращий за Сталь Жешув

66
0

В останньому матчі 4-го туру Fortuna 1 Liga «Рух Хожув» переміг жешувську «Сталь» з рахунком 3:2. “Сині” програли перші голи в сезоні, але вивезли з Жешува три очки. Також не програли жодної з двох ігор минулого сезону проти «Сталі», коли обидві команди виступали у 2-й лізі.

Райхс вийшов вперед на п’ятій хвилині після удару Віктора Клоса, але до перерви вже програвав. Голи у гостей забили Лукаш Монета та Артур Пласковскі. У другому таймі Давид Олеярка зрівняв рахунок, але останнє слово було за «Рухом». Переможний гол забив Конрад Касолік.

Дивіться також: Fortuna 1 Liga: хет-трик Люцана Клісевича за вагу трьох очок у Неполоміцейській пущі

Цей хід залишається непрограним у цьому сезоні. Він має 10 очок після чотирьох турів і відкриває турнірну таблицю Ліги Fortuna 1. Сталь має чотири сітки і займає 11 місце.

Сталь Жешув – Рух Хожув 2:3 (1:2)

Цілі: Kłos 5, Olejarka 50 – Moneta 34, Pląskowski 43, Kasolik 73.