Home Спортивне життя Fortuna 1 Liga: у Кракові затримали лідера

Fortuna 1 Liga: у Кракові затримали лідера

72
0

Вісла Краків зіграла внічию 1-1 на своєму полі з Рухом Хожув. Таким чином серію перемог хожувчан було перервано. «Біла Зірка» не виграла жодного з останніх чотирьох матчів чемпіонату.

На 26-й хвилині Луїс Фернандес зазнав фолу у штрафному майданчику Руха Хожува. Мацей Садлок ударив іспанця у своїй “шістнадцятці”. Лідер цієї зустрічі Шимон Марціняк відразу вказав на одинадцятий метр. Сам потерпілий підійшов до постійної частини гри. Фернандес легко збив з пантелику Якуба Бєлецького і вивів свою команду вперед.

Ще до завершення першого тайму польський арбітр продиктував другий пенальті в цій зустрічі. Цього разу Бартош Ярох торкнувся м’яча рукою у своєму штрафному майданчику. Лукаш Яношка мав можливість зрівняти результат. Досвідчений футболіст намагався зрізати м’яч, але Міколай Бєганський зумів зреагувати та зловив м’яч.

Незважаючи на нереалізований пенальті, хожувчани зуміли зрівняти рахунок. На початку другого тайму Даніель Щепан продемонстрував хороший удар здалеку. Удар 27-річного гравця виявився надто сильним для голкіпера “Білої Зірки”.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ліга Fortuna 1: божевільний матч! Сім голів у Гдині

До останнього свистка обидві команди намагалися захопити ініціативу на полі, але жодній з команд не вдалося перехилити ситуацію на свій бік. Таким чином, «Вісла» продовжила свою серію поразок позаду PKO BP Ekstraklasa. Гравці клубу зі столиці Малопольщі не набрали повного комплекту очок в останніх чотирьох матчах чемпіонату. Краків’яни наразі посідають шосте місце в таблиці. Ходить після 11-го туру Фортуна 1 Ліги залишається лідером таблиці. Варто, однак, зауважити, що команда з Хожува не змогла виграти четвертий матч ліги поспіль.

Вісла Краків – Рух Хожув 1:1 (1:0)

Цілі: Луїс Фернандес 28 ‘(k) – Даніель Щепан 59’