Home Спортивне життя Fortuna 1 Liga: Вісла Краків програла Puszcza Niepołomice у матчі на вершині

Fortuna 1 Liga: Вісла Краків програла Puszcza Niepołomice у матчі на вершині

66
0

Зустріч для підопічних Єжи Бженчека розпочалася ідеально. Вже в одній із перших дій матчу чудовий удар з-за меж штрафного показав Анхель Родадо, який відкрив результат зустрічі. Як виявилося, до перерви «Вісла» програвала… 1:3.

Гості забили три голи після стандартних моментів. Спочатку Лукаш Соловей перетворив пенальті на гол, а потім своїми ударами відзначилися Еміль Тіакане та Пьотр Мрозінскі, завдяки чому «Пуща» вела в першому таймі з різницею в два удари.

Після перерви господарі спробували скоротити втрати та почали атаку. Однак нападники «Вісли» вдруге цього дня не могли здолати голкіпера «Неполоміце». Зрештою гравці Бжечека забили гол за рахунок 2:3 на 85-й хвилині, коли Вуллнет Баша використав точну хімію Міхала Жири.

Через декілька хвилин Родадо був близький до того, щоб забити 3:3, але голкіпер Пущі блискуче втрутився в цю ситуацію. У підсумку іспанець і компанія не зуміли зрівняти рахунок і поступилися 2:3.

Для «Вісли» це була третя поразка в сезоні. Раніше “Biała Gwiazda” була змушена визнати перевагу GKS Tychy та Chrobry Głogów. Завдяки перемозі над «Віслою» ліс випередив у таблиці краківчан і став новим лідером ліги «Фортуна 1».

Вісла Краків – Неполоміцький ліс 2:3 (1:3)
Цілі: Родадо 3, Баша 85 – Соловей 22 (k), Тіакане 25, Мрозінський 46

Вісла Краків: Міколай Біганський – Бартош Ярох, Ігор Ласіцкі, Джозеф Коллі (46. Kacper Skrobański), Крістіан Вахов’як – Міхал Жиро, Патрік Плевка (73. Bartosz Talar), Іван Єліч Балта (46. Vullnet Basha), Kacper Duda (88. Віктор Шивач). ) ), Матеуш Млинський (73. Piotr Starzyński) – Анхель Родадо

Неполомицький ліс: Кшиштоф Врублевський – Пьотр Мрозінський, Томаш Войцинович, Лукаш Соловей, Міхал Кой (46. Войцех Гайда) – Якуб Бартош (56. Артур Семашко), Марсель П’єчек (90. Міхал Чарни), Якуб Серафін, Еміль Тіакан, Рафал Богускі (67. Kacper Cichoń) – Lucjan Klisiewicz (67. Erik Cikos)

Жовті картки: Ласіцький, Дуда, Ярох – Кой, Врублевський, Серафін, Гайда