Home Спортивне життя Фортуна 1 Ліга: п’ять голів у Глогуві. ŁKS не гальмує

Фортуна 1 Ліга: п’ять голів у Глогуві. ŁKS не гальмує

51
0
 Фортуна 1 Ліга: п'ять голів у Глогуві.  ŁKS не гальмує

«Вісла», яка несподівано вилетіла з чемпіонату минулого сезону, на шляху до швидкого повернення в нього. У п’ятницю ввечері вони виграли у «Одри», яка замкнула таблицю після автоголу Лукаша Кендзьори на початку другого тайму.

Підопічні Єжи Бженчека, які в нинішньому сезоні ще не пропустили гола, мають 10 очок і вийшли на перше місце в таблиці.

Друге місце з 9 очками займає ŁKS, де дуже результативно працює Казімеж Москаль. 55-річний тренер у минулому вже вводив лодзький клуб у чемпіонат. Влітку він був знову взятий в оренду і знову підтверджує правильність рішення керівництва клубу.

Його гравці почали сезон з поразки (0: 2 проти ГКС Катовіце), але з тих пір вони виграли ще три матчі.

У суботу ввечері на виїзді перемогли Хробрів 3:2. Героєм гостей виявився іспанець Піруло, автор у першому таймі двох голів (у тому числі один з пенальті). Матеуш Бохнак відзначився двома ударами, які нічого не дали господарям.

У цікавому суботньому матчі в Катовіце місцевий ГКС переміг Заглембє Сосновець з рахунком 3:1. Патрік Шведзік забив два голи, про що перед сезоном – як повідомляли ЗМІ – запитували, серед інших клуби вищої ліги.

За кількістю очок катовічани зрівнялися з командою із Сосновця – у них сім.

На неділю заплановано три поєдинки, а в понеділок цікавий поєдинок новачків – жешувської «Сталі» зіграє успішний поки що «Рух Хожув» (7 очок у трьох матчах).