Home Спортивне життя Фортуна 1 Ліга: Подбескідзе Бельсько-Бяла – ŁKS Łódź. ТБ-трансляція та онлайн-трансляція

61
0
 Фортуна 1 Ліга: Подбескідзе Бельсько-Бяла - ŁKS Łódź.  ТБ-трансляція та онлайн-трансляція

Попереду ще одна гра 11-го туру Fortuna 1 Liga. Одна проти одної стоятимуть команди Podbeskidzie Bielsko-Biała та ŁKS Łódź. Яка команда переможе? Трансляція матчу Podbeskidzie Bielsko-Biała – ŁKS Łódź на Polsat Sport та онлайн на Polsat Box Go.

Podbeskidzie виграв свій останній матч на рівні Fortuna 1 Ліги. Гравці клубу з Бельсько-Бяла грали проти Хойнічанки Хойніце. До перемоги підопічних привів Даріуш Журав, який нещодавно став тренером Підбескідзе. У цьому матчі Каміль Білінскі забив два голи.

У попередньому турі ŁKS грав з Bruk-Bet Termalika Nieciecza. Ця зустріч завершилася розподілом очок. Результат матчу відкрив Міхал Тромбка на другій хвилині. Крапку для команди з Нечечі поставив Адам Радванський, який забив гол суперників на 50-й хвилині. Чи зможе команда з Лодзі виграти майбутній поєдинок?

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Fortuna 1 Liga: у Кракові затримали лідера

Нещодавно Podbeskidzie та ŁKS зустрілися один з одним у квітні 2022 року. Цей поєдинок завершився внічию 1-1. Яка команда буде кращою в наступному матчі?

Трансляція матчу Podbeskidzie Bielsko-Biała – ŁKS Łódź на Polsat Sport та Polsat Box Go. Початок – о 12:40.