Home Спортивне життя Фортуна 1 Ліга: Сталь Жешув перемогла ŁKS Łódź

Фортуна 1 Ліга: Сталь Жешув перемогла ŁKS Łódź

70
0

Жешувська «Сталь» у матчі шостого туру Fortuna 1 Liga вдома перемогла «ŁKS Łódź» з рахунком 1:0. Матч вирішив автогол, який був забитий на 47-й хвилині гри. Новачок здобув другу перемогу в цьому чемпіонаті.

У першому таймі м’яч один раз потрапив у ворота. Ситуацію «один на один» Давід Олеярка замінив на Давіда Арндта. Однак лінійний суддя підняв прапорець і сигналізував про офсайд. Наприкінці першої частини гри жешувчани двічі були близькі до того, щоб повести в рахунку. Спочатку голкіпер ŁKS насилу відбив удар Олеярки, а потім Пьотр Янучковіч ледь не скерував м’яч у власні ворота.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Флеп на прем’єрі вистави “Барселона 2022/23”

Через кілька десятків секунд після зміни сторін «Сталь» досягла свого. Патрик Малецький зіграв у штрафному. У “шістнадцятку” невдало втрутився Бартош Шеліга, який з близької відстані забив м’яч у власні ворота.

Після пропущеного голу ŁKS прокинувся. На 60-й хвилині гри ворота «Сталі» розбив Келечукву. Через три хвилини 20-річний футболіст мав ще один шанс. Однак у ситуації «один на один» він пробив поруч зі штангою.

У наступні хвилини ні ті, ні інші не створили зручних гольових ситуацій. У доданий час «Сталь» могла підняти рахунок на 2:0, але добре втрутився Арндт. Зрештою результат матчу не змінився. Сталь здобула другу перемогу в чемпіонаті цього сезону.

Сталь Жешув – ЛКС Лодзь 1:0 (0:0)

мета: Szeliga 47 (один)