Home Спортивне життя Fortuna Puchar Polski: Відомі результати жеребкування пар 1/16 фіналу

Fortuna Puchar Polski: Відомі результати жеребкування пар 1/16 фіналу

59
0

Стали відомі результати жеребкування пар 1/16 фіналу Кубка Польщі «Фортуна».

Стали відомі результати жеребкування пар 1/16 фіналу Кубка Польщі «Фортуна». Попереду у нас такі зустрічі, як Вісла Плоцьк – Легія Варшава чи Лех Познань – Шльонск Вроцлав. Перегляньте результати жеребкування пар 1/16 фіналу Кубка Польщі “Фортуна”.

Жеребкування 1/16 фіналу відбулося в п’ятницю о 12.00 в офісі Польського футбольного союзу. Фінал відбудеться 2 травня. Призовий фонд становить 10 мільйонів злотих, половину з яких виграє переможець турніру.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Кубок Польщі “Фортуна”: відомі перші винуватці бійки на стадіоні в Хожуві

Раків Ченстохова захищає титул. Підопічні Марека Папшуна в попередньому розіграші Кубка Польщі «Фортуна» у фіналі перемогли познанський «Лех» з рахунком 3:1. Раків також виграв національний кубок у сезоні 2020/2021 – тоді команда з Ченстохови у вирішальному матчі перемогла з рахунком 2:1 Арку Гдиню.