Home Спортивне життя Гандболісти ЛМ: Орлен Вісла Плоцьк кращий за ФК Порту

Гандболісти ЛМ: Орлен Вісла Плоцьк кращий за ФК Порту

53
0

Після двох років перерви Ліга чемпіонів повернулася до Плоцька. Ойлерз отримав уайлд-кард і може знову грати в європейській еліті. У 1-му раунді вони зустрілися з ФК «Порту», ​​чемпіоном Португалії, найуспішнішою командою країни, яка вилетіла в плей-офф проти «Монпельє ХБ» у попередньому сезоні.

Дивіться також: Гандболісти ЛМ: перемога Ломжі Індустрія Кельце

Свій перший гол на Орлен Арені в цьому сезоні він забив за 3 хвилини. Пшемислав Краєвський. Після нього двічі забили Гонсало Перес, Дімітрі Житніков і Абель Сердіо, і лише Мігель Алвес відповів на 10-й хвилині. «Плоцьк» вів з рахунком 5:1, і тренер «Порту» Магнус Андерссон попросив перерву в грі.

Це мало допомогло, адже «Орлен Вісла» додала у свій рахунок один гол і на 11-й хвилині. вела з рахунком 6:1. Гості відповіли двома м’ячами, зменшивши розмір поразки, але плоцькі швидко добили суперників, забивши два голи і на 18-й хвилині. вели 9:4.

Суперники трохи перевели подих після трьох голів поспіль. На 21 хв. програвали лише з рахунком 7:9, але закинути контактний гол так і не спромоглися. Далі колишній гол за голом і в результаті господарі пішли в роздягальню з рахунком 14:10.

Після перерви Orlen Wisłą вийшла на танцмайданчик дуже вмотивована. На 39-й хвилині, після чудового періоду гри, гравці з Плоцька повели до результату 19:13 і здавалося, що вони збільшать свою перевагу. І все ж цього не сталося. Гості закинули п’ять м’ячів, один – Плоцьку, а після третьої чверті години на табло з’явився рахунок 20:18. Через 48 хв. було лише 21:20 і тренер Найрезультативнішим гравцем плоцької команди став Гонсало Перес, який забив 7 голів.

Орлен Вісла Плоцьк – Порту 27:23 (14:10)

Орлен Вісла: Крістіан Піліпович, Крістіан Вітковскі – Міхал Дашек, Тін Лучін 3, Томаш Пірох, Абель Сердіо 2, Леон Сушня, Даніель Сарм’єнто 1, Пшемислав Краєвський 2, Гонсало Перес 7, Мірад Терзіч, Давід Давидзік, Ловро Міхіч 4, Дмитро Житніков 5, Сергій Косоротув 3.

ФК Порту: Нікола Мітревскі, Себастьян Франдсен – Педро Вальдес 2, Віктор Ітурріза, Віктор Альварес, Якоб Міккельсен 3, Діого Олівейра 5, Ніколай Крістенсен 1, Руї Сілва, Даймаро Саліна 4, Ігнатіо Плаза, Джек Турін 1, Діого Бранкіньо 2, Мігель Алвес 4, Фабіо Магальяс 1.

Штрафні хвилини: Орлен Вісла – 8, Порту – 10 хвилин. Глядачів: 3,5 тис

Червона картка: ФК Порто Ігнасіо Плаза за фол на 58. хв. на Сергія Косоротово.

Судили: Роберт Шульце та Тобіас Тонніс з Німеччини.