Home Спортивне життя Гран-при Австрії: Макс Ферстаппен виграв спринт перед недільною гонкою

Гран-при Австрії: Макс Ферстаппен виграв спринт перед недільною гонкою

56
0

Чемпіон титулу і лідер циклу чемпіонату світу Формули-1 голландець Макс Ферстаппен (Red Bull) виграв спринт Спілберга напередодні недільної гонки Гран-прі Австрії. Таким чином він набрав вісім очок за генеральний залік і збільшив перевагу над суперниками.

Уікенд в Австрії став другим із трьох у цьому сезоні, коли порядок старту вирішував спринт, коротка гонка без виїздів на піт-лейн.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: FIA схвалила збільшення бюджетів команд

Найшвидший у п’ятничній спринтерській кваліфікації Ферстаппен також виявився найкращим у суботу, показавши час 26.30.059. Завдяки цьому він стартує в неділю з поул-позиції.

Спринт складався з 23 кіл.

Друге місце посів, як і напередодні, Шарль Леклер з Монако (Ferrari) – повільніше чемпіона світу на 1,675 секунди, третім став іспанець Карлос Сайнс-молодший. з Ferrari, який нещодавно здобув свою першу перемогу у Формулі-1 (на Сільверстоуні) – поразка 5644,

З цього року вісім найкращих набирають очки в спринті, а не лише три, як у минулому сезоні. Переможцю нараховується вісім балів, другому – сім і т.д.

Недільний забіг розпочнеться о 15:00.

Ферстаппен після 10 турів Кубка світу і суботнього спринту (другого в сезоні) має 189 очок і на 38 випереджає свого напарника – мексиканця Серхіо Переса.

Нідерландський пілот Red Bull двічі тріумфував на австрійському Спілбергу минулого року.