Home Спортивне життя Гран При Британії: Бартош Змаржлік і Патрик Дудек на подіумі!

Гран При Британії: Бартош Змаржлік і Патрик Дудек на подіумі!

106
0

Решта поляків вилетіли після основної частини турніру – Мацей Яновський посів 10 місце, а Павел Пшедпельський – 14.

23-річний Бьюлі став відкриттям турніру в Кардіффі, куди цикл GP повернувся після дворічної перерви через ковід. Він чудово виступав уже в основній фазі, яку виграв з 12 очками. Так само було і в австралійця Джека Холдера, але він програв прямий поєдинок британцю. Змарзлік набрав на одне очко менше, а Дудек мчав «в картату» – тричі переміг, але дві інші гонки пройшли невдало.

Турнір не вийшов у Яновського, якому не вдалося виграти жодної спроби. Традиційно найслабшим поляком був Пшедпельський.

Дудек і Мадсен виграли півфінальний заїзд, а Бьюлі і Змарзлік просунулися з других місць. У фіналі британець не залишив суперникам шансів. Він лідирував від старту до фінішу, залишивши позаду обох поляків. Медсен не зміг почати боротьбу за місце на подіумі.

Стан траси в Кардіффі залишав бажати кращого. З цієї причини падіння почастішали, і турнір тривав понад три з половиною години. Через травми довелося знятися двом британцям – триразовому чемпіону світу Тай Воффіндену (щоправда, він отримав травму раніше) і Адаму Еллісу, який стартував з “вайлд-кард”.

Змарзлік прямує до третього індивідуального титулу чемпіона світу все швидшими темпами. Після шести з 10 вибувань він на 22 очки випереджає Мадсена і на 31 очки над Дудеком. Наступний турнір GP відбудеться 27 серпня у Вроцлаві.