Home Спортивне життя Я в плаванні: Wasick впевнений підвищення. Найкращий польський спринтер змагатиметься за...

Я в плаванні: Wasick впевнений підвищення. Найкращий польський спринтер змагатиметься за медаль

78
0
 Я в плаванні: Wasick впевнений підвищення.  Найкращий польський спринтер змагатиметься за медаль

Васік розпочав змагання з певного старту у відбіркових раундах. Вранці вона показала результат 24,61, а Сьостроем виявилася швидшою на одинадцять сотих секунди. У другій половині дня у фаворитів цього змагання вийшло ще краще. Одну довжину басейну полька подолала за 24,36. Шведка відповіла результатом 24,27. Обидва стоятимуть пліч-о-пліч на середніх смугах під час вівторкового фіналу, який організатори запланували на 18:07.

– У мене були невеликі ускладнення з пересадкою на рейс, а потім і з багажем. На щастя, я отримала його два дні тому, і я змогла підготуватися до змагань, – сказала Васік, яка приїхала до Риму прямо зі Сполучених Штатів, де вона живе щодня. – Своїми стартами я задоволений, але намагаюся зберегти емоції на завтра. Сподіваюся, тоді порадую медалі. Сара – суперниця найвищого рівня, і у фіналі вона так просто не відпустить. Приємно, що у мене буде можливість знову зустрітися з нею і показати свою форму. Побачимо, що буде завтра, – прокоментував наш спринтер.

Юлія Майк вибула в елімінаціях цього змагання і посіла 23 місце (25,83).

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Paweł Wiesiołek п’ятий на середині десятиборства

Польська команда сьогодні зіграла дві фінальні гонки. Спочатку Кацпер Стоковський і Томаш Полевка протистояли суперникам на дистанції 50 м на спині. Стоковскі фінішував 6-м, подолавши 25-секундний бар’єр. Час 24,99 був лише трохи нижчим за його особистий рекорд із півфіналу. Полевка фінішувала 8-ою з результатом 25.08.

– Я щасливий. Це був мій перший європейський фінал у довгому пулі, я знову подолав 25-секундний бар’єр і покращив свою позицію з півфіналу. У мене також були деякі пригоди. За п’ять хвилин до старту моя стартова шкіра тріснула. Я ніколи не приносив із собою два скіни на виклик, а сьогодні взяв додатковий на вимогу. Це виявилося корисним, – сказав Стоковський. – Я приїхав сюди підготовленим в основному до старту на 100 м на спині. П’ятдесят було додатком, але в підсумку я отримав особистий рекорд і чудове місце у фіналі. Зовсім не очікував, але такий спорт. Це змушує мене продовжувати змагатися, – додав він.

Польська змішана естафета 4х100 м вільним стилем мала дуже вдалий старт після обіду. Польська команда у складі: Кароль Островський, Каміль Серадзкі, Анна Довгірт та Александра Полянська завершила змагання на 5 місці з часом 3:25.73. До рекорду Польщі їм не вистачило лише чотирнадцяти сотих секунди.

Першим став Островський, який відкрив гонку краще за свій життєвий рекорд. — Добре отримати кілька сотих. Чекав від себе набагато більшого, тренування показали, що плисти буде швидше, але так воно і є в спорті. Попереду завтра 50 м вільним стилем, а в останній день комплексна естафета 4х100 м, в якій також буде шанс поборотися за медаль, – сказав наш спринтер.

Окрім Васіка, місце в завтрашній фінальній сесії забезпечив собі Кшиштоф Хмелевський. Чемпіонка Європи серед юніорів і фіналістка Олімпійських ігор стала 6-ю у півфіналі на дистанції 200 м батерфляєм. Чотири довжини басейну пропливли за 1: 55,68. На цьому етапі його брат Міхал, який був 11-м з часом 1: 57.76, вибув. Варто додати, що вранці близнюки виграли польський бій за підвищення з Яном Зубіком та Адріаном Яшкевичем, які були 15-ми та 17-ми відповідно у відбіркових раундах.

У півфіналі суперництво завершилося. Пауліна Педа була класифікована на 11 місці з результатом 1: 00,87. У свою чергу Лаура Бернат була 15-ю, але завершила чемпіонат у Римі з посмішкою на обличчі. Наша наймолодша представниця протягом одного дня двічі покращувала свій життєвий рекорд. Більш того, вдень вона вперше подолала бар’єр у хвилину і дві секунди (1:01.73).

– Після Риму мене чекає Чемпіонат світу серед юніорів. Коли я повернуся з Перу, я поїду у відпустку до брата. Я точно буду відпочивати, але також маю великі очікування від майбутнього сезону в короткому басейні. Я хотів би покращити мої рецидиви та зняти щось зі свого особистого рекорду, – оголосив Бернат перед змаганнями у Foro Italico.

Ян Козакевич був близький до виходу у вісімку на 50 м класичним стилем. Четвертий учасник минулого чемпіонату Європи цього разу боровся з травмою коліна, що значно ускладнило його підготовку. Ранковий виступ був багатообіцяючим (27,32 і 4 позиція), але вдень гравець варшавської Легії не наблизився до цього результату. Він показав час 27.50 і посів 9 місце. Він програв восьмому гравцю лише сім сотих секунди. Другий у біло-червоних Бартош Скін став 15-м (27,77).

У нас ще був свій представник на дистанції 200 м позмінним стилем. Вікторія Гусь посіла 25-е місце у відбіркових раундах (2: 22,75).
У вівторок наших представників за підтримки в Римі Міністерства спорту і туризму та компанії «Арена» чекає передостанній день змагань. Чемпіонат Європи з плавання завершиться 17 серпня.