Home Спортивне життя Євробаскет-2022: Польща без медалі. Поразка збірної Польщі в матчі за бронзу

Євробаскет-2022: Польща без медалі. Поразка збірної Польщі в матчі за бронзу

64
0
 Євробаскет-2022: Польща без медалі.  Поразка збірної Польщі в матчі за бронзу

Польща поступилася Німеччині 69:82 у матчі за бронзу Євробаскету 2022. Після запеклої боротьби біло-червоним довелося визнати перевагу суперників.

Німці змогли відігратися полякам у першому таймі. Німці кілька разів набирали три очки. Олександр Бальцеровскі добре зарекомендував себе на полі. Представник Польщі кілька разів вдало блокував кидки суперників. Перша чверть матчу за бронзу чемпіонату Європи завершилася для збірної Німеччини з рахунком 19:14.

На початку другої половини матчу обидві команди мали проблеми з розгромом оборони суперників. Поляки почали потихеньку надолужувати згаяне, але німці з кожною хвилиною грали все ефективніше. Після другої чверті підопічні Ігоря Мілічіча пішли в роздягальню, програючи 23:36.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Анджей Кухар вказує, що стоїть за успіхом польських баскетболістів

Після тривалої перерви в грі поляки повернулися на паркет, мотивовані зрівняти рахунок. Міхал Соколовський показав себе особливо добре на полі. 29-річний гравець зміг набрати 18 очок і три передачі за три чверті. Крім усього іншого, завдяки його основі біло-червоні в третій партії все активніше проривали оборону суперника. Перед останньою частиною цього матчу на табло було 59:54 на користь німців.

На початку четвертої чверті польські баскетболісти зрівняли рахунок. За рахунку 59:59 наставник збірної Німеччини вирішив використати одну з перерв у грі, щоб поспілкуватися зі своїми підопічними. Ця акція принесла очікувані результати, бо гравці з-за нашого західного кордону перескочили до польських представників. Поєдинок завершився поразкою біло-червоних. Таким чином Німеччина завоювала бронзову медаль чемпіонату Європи.

Польща – Німеччина 69:82 (14:19, 23:36, 34:59)