Home Спортивне життя Євробаскет 2022: Туреччина погрожує вилетіти з турніру!

Євробаскет 2022: Туреччина погрожує вилетіти з турніру!

64
0

Туреччина пригрозила покинути Євробаскет-2022.

Збірна Туреччини пригрозила покинути чемпіонат Європи з баскетболу, звинувативши грузинську поліцію в нападі на її гравця Фуркана Коркмаза в коридорі залу в Тбілісі, повідомляє федерація. Туреччина програла гру. А з Грузією 83:88.

Нехай покажуть нам усі камери в цьому коридорі, хвилину за хвилиною, не втрачаючи ні секунди. Якщо ні, а я говорив з президентом федерації Хідаєтом Туркоглу, ми залишимо цей турнір», — сказав віце-президент Омер Онан у прес-релізі, розміщеному на сайті турецької федерації (TBF).

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Євробаскет-2022. Суперник із польським паспортом Гал Мекель

За словами керівництва турецької команди, вінгер “Філадельфії 76ерс” Фуркан Коркмаз зазнав нападу в коридорі “Тбілісі Арени” після того, як його виключили з гри в середині останньої чверті після сутички на майданчику.

– Коли наш гравець зайшов до роздягальні, з ним побилися троє грузинських баскетболістів і охорона. Це неприпустимо, заявив на прес-конференції помічник тренера Хакан Демір.

– У Туреччині ми теж організовували чемпіонат Європи, і ніхто жодного разу не постраждав. Тут ми мало не б’ємося з грузинською поліцією на кулаках. З моменту нашого прибуття ми відчули тисячу недоліків, – додав віце-президент TBF у прес-релізі.

Зі свого боку тренер збірної Грузії Іліас Зурос запевнив учасників конференції, що нічого не знає про інцидент.

Це був не єдиний момент, який викликав суперечки, пов’язані з цим матчем. Туреччина також подала протест ФІБА через те, що офіційний час на польовому годиннику не було зупинено під час інциденту Фуркана Коркмаза та Дуди Санадзе. Загалом минуло 22 секунди, а помилку не було виправлено.

Після цієї несподіваної поразки, після двох овертаймів, проти господарів групи А Туреччина у вівторок проведе ще один матч проти Бельгії. Ця команда викликала черговий сюрприз, обігравши чемпіона світу Іспанію.