Home Спортивне життя Єврогравці U-22: 3: 0 за 79 хвилин! Польські волейболісти виграли у...

Єврогравці U-22: 3: 0 за 79 хвилин! Польські волейболісти виграли у Сербії

44
0
 Єврогравці U-22: 3: 0 за 79 хвилин!  Польські волейболісти виграли у Сербії

У попередніх матчах турніру в Тарнові поляки поступилися Франції з рахунком 2:3, а серби перемогли Австрію з рахунком 3:0. Після поразки в першій грі поляки повинні були перемогти збірну Сербії, щоб мати шанси на вихід до півфіналу.

Дивіться також: Коли відбудеться матч Польща – Іран? Стали відомі дата і час чвертьфіналу Ліги націй серед волейболісток

У прем’єрній грі ми спостерігали рівну боротьбу обох команд (10:10). У середині сету мінімальну перевагу мали поляки, які добре зарекомендували себе на подачі. У підсумку вони відскочили на п’ять очок, після двох помилок суперників (23:18). Результативною атакою забив Міхал Гержот, а через деякий час Давід Дульскі пробив блок суперників (25:20).

Хід другого випуску також був рівним. Цього разу перевагу в середині сету здобули серби – після подачі Душана Ніколіча 15:18. Біло-червоні довго не могли компенсувати збитки. Це стало можливим лише в кінцівці, після вдалої атаки Гержота (23:23). Сета завершився змаганням за перевагу, в якому серби припустилися дорогих помилок. В останній дії Велійко Масулович атакував по діагоналі в авто (27:25).

Третя партія не принесла особливих емоцій. Поляки ефектно розпочали (10:4), а в решті сету контролювали ситуацію. Вони все ще добре показали себе в сфері обслуговування. Після асу Бартоша Ґомулки вони вели 15:9, потім Пьотр Шлезак додав очко з подачі (20:14). Кароль Урбанович зіграв на блок, щоб виграти матчбол, а через дві дії цей же гравець результативною атакою замкнув гру (25:18).

Польща – Сербія 3:0 (25:20, 27:25, 25:18)

Польща: Якуб Краут, Давід Павлун, Міхал Гержот, Конрад Янковський, Давід Дульскі, Кароль Урбанович – Давід Прушковський (ліберо) і Антоні Квасігрох, Адріан Маркевич, Мацей Нововсяк (ліберо), Бартош Гомулка, Пьотр Шлезак, Бартош Славінський. Тренер: Даніель Плінський.
Сербія: Андрей Поломац, Алія Бекріч, Велько Масулович, Душан Ніколіч, Мілош Бойович, Велійко Чулібрк – Марко Міленкович (ліберо) та Урош Мішкович. Тренер: Ігор Жакич.