Home Спортивне життя Європейська футбольна ліга: вражаюча перемога «Пантерз Вроцлав».

Європейська футбольна ліга: вражаюча перемога «Пантерз Вроцлав».

80
0

Вроцлавські «Пантери» у виїзному матчі 12-го туру Ліги Європи з футболу перемогли у «Лейпциг Кінгз» 41:37. Вроцлавці переломили гру наприкінці.

“Пантери” добре почали гру, тріумфуючи в першому таймі 28:18. Здавалося, що друга половина зустрічі також пройде в перспективі мирної переваги вроцлавчан, але цього не сталося. Господарі швидко вийшли вперед і «Пантерам» довелося боротися за результат до останніх хвилин матчу. Проте на останніх хвилинах вони записали на свій рахунок більше очок і насолоджувалися перемогою у всій зустрічі з рахунком 41:37.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Гарний жест Подольського. Зірка дотримала слова

Після 12-го туру Panthers Wrocław займає третє місце в північній конференції з чотирма перемогами на своєму рахунку. Їхні суперники – Лепізіг Кінгс з двома перемогами посідають четверте місце. Більш високі позиції займають відповідно Berlin Thunder і Hamburg Sea Devils.