Home Спортивне життя Ком’юніті Шилд: Ліверпуль кращий за Манчестер Сіті

Ком’юніті Шилд: Ліверпуль кращий за Манчестер Сіті

63
0

У Лестері “Ліверпуль” переміг чемпіона країни “Манчестер Сіті” з рахунком 3:1.

Володар Кубка Англії минулого сезону “Ліверпуль” переміг національного чемпіона “Манчестер Сіті” з рахунком 3:1 у Лестері на Ком’юніті Шилд. Традиційно це відкриття сезону – наступних вихідних відбудеться перший тур ліги.

Чемпіон і переможець національного кубка змагаються за Community Shield (раніше Charity Shield). «Манчестер Сіті» тріумфував у чемпіонаті минулого сезону, а «Ліверпуль» виграв Кубок Англії та Кубок Ліги.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Крістіан Бєлік в оренді в “Бірмінгем Сіті”.

Обидві команди грали сильними складами, хоча бразилець Аліссон Беккер пропустив ворота “червоних” за станом здоров’я. Натомість з’явився іспанець Адріан.

У складі “городян” з першої хвилини зіграв привезений з дортмундської “Боруссії” норвежець Ерлінг Хааланд, а в другому таймі на поле з’явився новий форвард “Ліверпуля” уругваєць Дарвін Нуньєс.

Єдиний гол у першому таймі забив на 21-й хвилині захисник Трент Александер-Арнольд, який пробив з кількох метрів. М’яч потрапив головою від голландського захисника Натана Аке, і бразильський голкіпер Едерсон не мав шансів на результативне втручання.

Однак після перерви підопічні іспанського наставника Хосепа Гвардіоли заграли дещо сміливіше, і на 70-й хвилині зрівняли рахунок. У список стрільців потрапив ще один новий гравець Манчестер Сіті – 22-річний аргентинець Хуліан Альварес.

Однак згодом команда на чолі з німцем Юргеном Клоппом повернула ініціативу. Після удару головою Нуньєса один із захисників Сіті передав м’яч у власну штрафну. Арбітр переглянув повтор і продиктував «одинадцять», якою на 83-й хвилині скористався єгиптянин Мохамед Салах.

У доданий час Нуньєс також записався на рахунок бомбардира, перемігши Едерсона стрімголов.

“Ліверпуль” виграв трофей в 16-й раз в історії (ділив його п’ять разів з іншою командою). “Манчестер Сіті” вигравав їх шість разів.

Зазвичай матч Ком’юніті Шилд проходить на “Вемблі”, але фінал жіночого чемпіонату Європи запланований на неділю. Матч проходив на стадіоні «Лестер Сіті», попереднього володаря цього трофею.

У п’ятницю стартує перший тур Прем’єр-ліги сезону 2022/23.