Home Спортивне життя PKO BP Ekstraklasa: Лех Познань розбив Лехію Гданськ

PKO BP Ekstraklasa: Лех Познань розбив Лехію Гданськ

64
0

Обидві команди провели по два прострочені матчі, але вони все одно роблять цей сезон нижче очікувань у лізі. Замикаюча таблицю «Лехія» має лише одну перемогу та чотири поразки, включно з останніми трьома поспіль, тоді як польські чемпіони записали на свій рахунок перемогу (у попередньому турі 1:0 вдома з «П’ястом Глівіце»), нічию та три поразки. .

Дивіться також: PKO BP Ekstraklasa: Raków Częstochowa трохи краще, ніж Pogoń Szczecin

У протистоянні з “Лехом” Душан Куцяк зіграв у чемпіонаті в 300-й раз – за варшавську “Легію” словацький голкіпер провів 131 матч, а за “Лехію” – 169 матчів. Однак ювілей не був вдалим. Господарі поступилися з рахунком 0:3, не маючи про що сказати в цій грі.

Першими шанс отримали гості, а саме Міхал Кришталь. На 13-й хвилині лівий вінгер головою пробив поруч зі стійкою, а за мить Куцяк відбив його удар. У матчі-відповіді у зручній ситуації пропустив Бассеку Діабате, а на 17-й хвилині Філіп Беднарек здалеку переміг Ілкая Дурмуса.

На 19-й хвилині команда з Познані вийшла вперед. Після розіграшу кутового захист біло-зелених проспав – м’яч дістався грузинському центральному півзахиснику Нікі Квеквескірі, який залишився без нагляду перед штрафною, і показав ефектний удар з 20 метрів.

Другий гол гості забили на 42-й хвилині після показової контратаки. У фіналі норвезький вінгер Крістоффер Вельде обіграв Крістерса Тоберса і точним ударом переміг Куцяка.

Другий тайм також пройшов під повним контролем чемпіонів Польщі. На 51-й хвилині рахунок міг бути 3:0 на користь “Леха” – швед Йеспер Карлстрем влучив у штангу, м’яч відскочив від Філіпа Маршвіньського та покинув поле.

Втім, третього удару підопічним тренера Джона ван ден Брома довго чекати не довелося. На 60-й хвилині після чудового перпендикулярного пасу Марчвінського Склиш опинився сам-на-сам перед голкіпером суперників і технічним ударом помістив м’яч у сітку.

Команда зі столиці Великопольщі здобула безпроблемну перемогу. З іншого боку, гравці з Гданська залишили жахливе враження – їм вистачило енергії на першу чверть години, решту попередньої гри.

У цьому матчі в Лехії дебютував орендований у варшавської Легії 24-річний ізраїльський захисник Джоель Абу Ханна.

Лехія Гданськ – Лех Познань 0:3 (0:2)

Цілі:Ніка Квеквескірі 19, Крістоффер Вельде 42, Міхал Кришталь 60.

Лехія Гданськ: Душан Куцяк – Девід Штец, Міхал Налепа, Джоел Абу Ханна (69. Маріо Малока), Конрадо (62. Рафал П’єтжак) – Бассеку Діабате (46. Якуб Калузінський), Крістерс Тоберс, Мацей Гайос (69. Ярослав Кубіцький), Марко Террацціно , Ілкай Дурмуш (62-й Kacper Sezonienko) – Łukasz Zwoliński.

Лех Познань: Філіп Беднарек – Джоель Перейра (72. Матеуш Жуковскі), Філіп Дагерсталь, Антоніо Міліч (46. Максиміліан Пінґот), Баррі Дуглас – Крістоффер Вельде (72. Георгій Цітайшвілі), Єспер Карлстрем, Ніка Квеквескірі (61. Радослав Муравскі), Міхал Шеле – Філіп Марчвінскі (72. Жоао Амарал), Філіп Шимчак.

Жовті картки: Бассеку Діабате, Міхал Налепа, Девід Штек, Кацпер Сезонєнко – Крістоффер Вельде.

Суддя: Бартош Франковський (Торунь). Глядачі: 8 036.