Home Спортивне життя Імовірно, Бразилія перемогла Іран. Ми зустрілися з останнім чвертьфіналістом ЧС-2022 серед...

Імовірно, Бразилія перемогла Іран. Ми зустрілися з останнім чвертьфіналістом ЧС-2022 серед волейболісток

74
0
 Імовірно, Бразилія перемогла Іран.  Ми зустрілися з останнім чвертьфіналістом ЧС-2022 серед волейболісток

У першому сеті домінують волейболістки з Бразилії. Вони швидко відійшли від суперників на кілька очок (9:4) і домінували протягом усього сету, маючи величезну перевагу в атаці. Суперники лише на мить включилися в гру, коли Мохаммад Манаві показав ейс, 15:13. Проте згодом бразильці продовжили свій переможний похід, який закріпив результативною атакою Жоандра Леал (25:17).

Дивіться також: Чвертьфінали ЧС з волейболу – телетрансляції та онлайн-трансляції

У другій частині ми спостерігали більш збалансовану боротьбу обох команд. Щоправда, краще почали волейболісти «Канариньюса» (6:2), але Іран швидко відігрався (7:7). У середині сету бразильці відступили на кілька очок (13:10), влаштували гарний прийом, були результативними в атаці та добре показали себе в зоні подачі. Врешті-решт іранцям вдалося встановити точковий контакт. Після двох простих помилок волейболісток із Бразилії – 22:21. Однак дві результативні атаки Леала в останніх діях сету прояснили ситуацію (25:22).

Третій сет стартував рівно (10:10), але в середині сету ініціативу перехопили південноамериканські волейболістки (13:10, 16:13). Бразильці, здавалося, володіли ситуацією, а суперники кинулися на боротьбу і компенсували програш (17:17). Гру вирішила захоплююча кінцівка. Бразильці програвали 22:23, коли Сабер Каземі показав ейс на подачі. Атака і блок Леала означали матч-бол для Канаріньйоса. Бруно Резенде увійшов у зону обслуговування; арбітр спочатку оголосив аут, але перевірка показала, що бразильський сеттер відправив м’яч на завершальну лінію (25:23).

Підсумок матчу Бразилія – Іран:

Найбільше балів: Жоандрі Ліал (20), Родріго Леао (8), Лукас Сааткамп (8), Флавіо Гуальберто (8) – Бразилія; Мілад Ебадіпур ​​(8), Мохаммад Джавад Манавінежад (8), Амір Хоссейн Есфандіар (8) – Іран.

Бразилія – Іран 3-0 (25:17, 25:22, 25:23)

Бразилія: Уоллес Де Соуза, Джоандрі Леал, Родріго Леао, Фернандо Гіл Крелінг, Лукас Сааткамп, Флавіо Гуальберто – Талес Хосс (ліберо) і Феліпе Роке, Бруно Резенде. Тренер: Ренан Даль Зотто.
Іран: Мілад Ебадіпур, Амір Хоссейн Тоухтех, Мохаммад Джавад Манавінеджад, Аліасгар Моджарад, Амін Есмаїлнеджад, Мохаммад Тахер Ваді – Мохаммад Реза Хазратпур (ліберо) і Сабер Каземі, Амір Хоссейн Есфандіар, Джавад Карімісучелмаї. Тренер: Бехруз Атаї.

Судді: Денні Сеспедес (Домініканська Республіка), Юрай Мокрі (Словаччина).