Home Спортивне життя Концерт Барселони в Сан-Себастьяні. Два голи та асист Левандовскі

Концерт Барселони в Сан-Себастьяні. Два голи та асист Левандовскі

75
0
 Концерт Барселони в Сан-Себастьяні.  Два голи та асист Левандовскі

Футболісти Барселони розпочали гру відразу з воріт. Дії швидко перемістилися від воріт гостей до голкіпера «Реал Сосьєдад», і каталонська сторона опинилася у зручній дії чотири на чотири. М’яч перейшов з лівого флангу від Алехандро Бальде до Роберта Левандовскі, який у першому контакті направив його у сітку. Для екс-гравця мюнхенської “Баварії” це був дебют у Ла Лізі на першій хвилині матчу.

Реал Сосьєдад відповів так само швидко. Дії знову перейшли до воріт Марка-Андре тер Штегена, але цього разу результативним виявився Олександр Ісак. Швед ефектно перекинув м’яч над голкіпером і вже на 6-й хвилині матчу вів рахунок 1:1. Проте результативні спроби обох команд у першому таймі на цьому закінчилися.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Гол Роберта Левандовскі в матчі “Барселона” – “Реал Сосьєдад” (ВІДЕО)

Другий тайм краще розпочали господарі, які регулярно загрожували воротам Барселони. На 52-й хвилині Алехандро Бальде сфолив на 35-му метрі, гравці «Реала» мали штрафний удар. Однак кидок перетворився на удар, і м’яч під козлом впав у кут воріт. Суддя, однак, не зарахував гол, оскільки в офсайді було аж четверо гравців господарів поля, які не втримали нервів у трьохетапній фіксованій частині гри.

На 66-й хвилині після чудового пасу Ансу Фаті Усман Дембеле вийшов на чисту позицію. Француз довго намагався вразити ворота суперника, але цього разу ситуація була майже ідеальною. Вінгер “Барселони” влучним ударом забив м’яч у сітку і рахунок став 2:1 на користь “каталонської Думи”.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Бундесліга: мюнхенська “Баварія” переграла “Бохум”. Сумний дебют Яцека Гуральського

Концерт Барселони тільки починався. Результативним був чудовий вихід Фаті, і цього разу Левандовскі скористався подачею іспанця. Поляк прямим ударом переправив м’яч у ворота “Сосьєдада”, і на 68-й хвилині ми зробили рахунок 3:1.

Сам Фаті не дуже довго чекав, поки поляк висловить подяку, адже вже на 79-й хвилині отримав чудовий пас від Левандовскі. Іспанець недовго роздумував і вразив ворота Алекса Реміро, додавши до двох асистів свій гол. Ми мали рахунок 4:1 на користь Барселони за десять хвилин до закінчення основного часу.

Арбітр не став продовжувати страждання господарів і, на явну радість уболівальників, які покидали заклад у Сан-Себастьяні, завершив матч після трьох доданих хвилин. З іншого боку, Роберт Левандовскі був у кращому настрої, завершивши свій 34-й день народження двома голами та результативною передачею.

Також варто відзначити гру Ансу Фаті, який, змінивши абсолютно непомітного Феррана Торреса на 64-й хвилині, змінив обличчя гри “Каталонської Думи” і задав темп діям команди на чолі з Хаві Ернандесом.

Реал Сосьєдад – ФК Барселона 1:4 (1:1)

Цілі: Олександр Ісак 6 – Роберт Левандовскі 1, 68; Усман Дембеле 66; Ансу Фаті 79.