Home Спортивне життя Кубок Італії: гол Каміла Гліка

Кубок Італії: гол Каміла Гліка

55
0

Каміль Глік забив гол у складі «Беневенто», який, однак, програв на виїзді «Дженоа» з рахунком 2:3 в 1/32 фіналу Кубка Італії з футболу. Це був перший удар захисника збірної Польщі за цей клуб з 18 квітня 2021 року, коли він забив гол у матчі чемпіонату проти Лаціо.

У матчі другорозрядників Глік записався в список стрільців у доданий час першого тайму. Раніше два голи у господарів забив ісландець Альберт Гудмундссон, а на 64-й хвилині результат збільшив Массімо Кода з пенальті. У доданий час другого тайму розмір поразки скоротив швед Нермін Карич.

У команді з Генуї перший офіційний матч після дворічної перерви провів Філіп Ягелло, який повернувся з іншого клубу другої ліги – Брешії. 25-річний півзахисник, колишній гравець Заглембе Любіна, грав з 66-ї хвилини.

У наступному турі Дженоа зіграє зі СПАЛом.