Home Спортивне життя Волейбольний трилер! На тай-брейку завершився півфінал Євро U-22 Польща – Італія

61
0
 Волейбольний трилер!  На тай-брейку завершився півфінал Євро U-22 Польща – Італія

У півфіналі УЄФА U-22 зійшлися провідні команди минулорічного чемпіонату світу U-21. Тоді волейболісти з Італії у півфіналі перемогли поляків з рахунком 3:2, а згодом здобули золото. Польські волейболісти повернулися з того змагання з бронзовою медаллю. Зустріч на Arena Jaskółka в Тарнові стала можливістю провести реванш у цьому півфіналі.

Дивіться також: Бразилія зіграє з Італією у фіналі Ліги націй серед волейболісток

У першому сеті домінують волейболістки збірної Польщі, які швидко здобули явну перевагу (8:4, 11:5). Поляки прийняли їх добре, результативно показали себе в атаці, а суперники полегшили собі завдання власними помилками. У підсумку після результативної атаки Кароля Урбановича різниця склала десять очок (22:12). Перемогу 25:15 у цьому сеті закріпив результативною атакою Міхал Гержот.

На початку другої частини ролі помінялися місцями. Результативно розпочали волейболісти з Італії (1:6), а після подачі Паоло Порро – 7:12. Господарі намагалися компенсувати програш, Гержот відіграв у два очки (13:16), але італійці зберегли свою перевагу. Помилка польських волейболісток в атаці встановила результат цієї частини матчу – 21:25.

У третій партії після рівного старту ініціативу захопили італійці (10:13). Польська команда мала тимчасові проблеми, але зуміла повернутися до гри. Вони компенсували програш після двох очкових блоків (17:16). Зрештою, їх сильною зброєю стала ефективність в атаці. Антоні Квасігрох вдало виступив на подачі (23:18), Давід Дульскі виграв сетбол, а успішна атака Урбановіча замкнула цю частину (25:19).

На початку четвертого випуску поляки вели з рахунком 6:5 і програли… вісім акцій поспіль (6:13). У зоні подачі блиснув Томмазо Рінальді, і господарі довго не могли перервати серію. Це був ключовий момент сету, адже польські волейболістки вже не зуміли наздогнати суперниць. Ситуацію контролювали волейболісти з Італії, після успішної атаки яких (16:25) стало зрозуміло, що другого фіналіста визначать на тай-брейку.

Італійці краще почали вирішальний матч (1:3). Змінюючись сторонами, біло-червоні, яким було важко завершувати атаки, поступилися суперникам трьома очками (5:8). У підсумку волейболістки з Італії добре приймали та захищалися. Господарі ж підійшли до боротьби, скоротили втрати – після атаки Гержота рахунок став 12:10 і наставник італійців попросив час. Після нього двічі помилилися його підопічні – 12:12! Драматичну кінцівку, однак, вирішили італійці. В останній дії матчу вони блоком зупинили атаку поляків (13:15).

У неділю о 17.00 поляки зіграють із турками за бронзу. О 20.00 у гранд-фіналі італійці зустрінуться з французами.