Home Спортивне життя Кубок націй з пляжного волейболу: поляки у чвертьфіналі

Кубок націй з пляжного волейболу: поляки у чвертьфіналі

75
0

Поляки посіли друге місце в групі А і зіграють у чвертьфіналі Beach Nations Cup.

Польські дуети Пьотр Кантор / Мацей Рудол і Бартош Лосяк / Міхал Бриль перемогли збірну Німеччини з рахунком 2:0 на груповому етапі Кубка націй з пляжного волейболу. Перемога дозволила збірній Польщі посісти друге місце в групі А і в п’ятницю вони зіграють у чвертьфіналі проти австрійців.

Кубок націй – це міжнародне змагання, яке стартувало цього року. Дві пари утворюють представництво кожної з восьми країн, розділених на дві групи. Суперництво між країнами складається з двох матчів – спочатку разом грають дуети з нижчим рейтингом, а потім – з вищими. У разі нічиєї розігрується золотий сет з парою, обраною національною збірною.

Дивіться також: Волейбольна подорож у часі! Незвичайна подія для польських уболівальників

Переможці груп вийшли до півфіналу, а команди, які зайняли друге або третє місце, зіграють матчі за вихід до чотирьох кращих у п’ятницю. Представники Польщі потрапили до групи А з Норвегією, Італією та Німеччиною. У групі В змагаються Австрія, Чехія, Естонія та Нідерланди.

У четвер суперниками поляків стали німці, які напередодні поступилися норвежцям у двох матчах. У першому матчі Кантор і Рудол зустрілися з Полом Хеннінгом і Свеном Вінтером. У перший сет краще увійшли волейболістки з Німеччини, але поляки швидко зрівняли рахунок і між дуетами розгорнулася очкова боротьба. Лише в кінцівці польська команда заволоділа ініціативою, вигравши 21:18. Другу партію від початку до кінця контролювали Кантор / Рудол, які перемогли 21:16.

Лосяк і Бриль грали з Мамою Лоренц і Лукасом Пфретцшнером. Поляки краще відкрили поєдинок, швидко домінували над суперниками і ні на хвилину не дозволяли їм наблизитися один до одного, вигравши 21:17. У другій грі боротьба спочатку точилася очко за очком, але в середині партії «біло-червоні» взяли контроль над подіями на полі і порадували перемогою 21:15.

Певні тріумфи в обох іграх і пізніша поразка норвежців від Італії 0:2 означали, що поляки посіли друге місце в групі А. У п’ятницю вони зіграють у чвертьфіналі з австрійцями за вихід до медальної зони. У півфіналі вже вийшли італійські волейболістки, які виграли групу А, а також голландські гравці, які посіли перше місце в групі В.

Німеччина – Польща 0:2

Пауль Хеннінг / Свен Вінтер (Німеччина) – Пьотр Кантор / Мацей Рудол (Польща) 0:2 (18:21, 16:21)
Момме Лоренц / Лукас Пфрецшнер (Німеччина) – Бартош Лосяк / Міхал Бриль (Польща) 0:2 (17:21, 15:21).