Home Спортивне життя Кубок світу з легкої атлетики: Сулек четвертий після шести змагань із семи...

Кубок світу з легкої атлетики: Сулек четвертий після шести змагань із семи раундів

81
0

Після першого дня семи раундів Сулек був четвертим з 3982 очками. У неділю 23-річна дівчина покращила свої життєві рекорди у штовханні ядра (14,13) і в бігу на 200 м – 23,77. Після чотирьох змагань лідирувала Нафіссату Тіам з Бельгії – 4071. Другою стала голландка Анук Веттер – 4010, а третьою – американка Анна Холл – 3391.

Сулек розпочала змагання зі стрибків у довжину з результатом 6,07 м. Полька спалила другий стрибок, а в третій спробі зрівняла свій особистий рекорд у залі – 6,43 м. Віце-чемпіонка світу в приміщенні посіла четверте місце в цьому змаганні. Кращим спортсменом у стрибках у довжину став Тіам з результатом 6,59 м.

Після п’ятого змагання Сулек випередив Холла і перемістився на третє місце в загальному заліку.

Чемпіонка Польщі з семиборства в першому раунді метнула спис на 38,16 м. У другій спробі вона досягла 40,55 м, а втретє відправила спис на відстань 41,63 м. Це забезпечило їй 10-е місце в цьому змаганні. Найкращий результат досягла голландка Анук Веттер – 58,29 м.

Лігарська була одинадцятою у стрибках у довжину (5,88), шостою у метанні списа (45,89), а в загальному заліку посідає 10-те місце.

Після шести змагань лідирує Веттер з 6045 балами. Другий Тіам – 6026. Третє місце зайняв Холл – 5741. Четвертий Сулек з 5666 балами. Останній із змагань із семистадій – біг на 800 метрів, який розпочнеться у вівторок о 3.55 за польським часом.