Home Спортивне життя Ла Ліга: перемога Барселони. Ще один чудовий виступ Роберта Левандовскі!

Ла Ліга: перемога Барселони. Ще один чудовий виступ Роберта Левандовскі!

48
0
 Ла Ліга: перемога Барселони.  Ще один чудовий виступ Роберта Левандовскі!

У суботньому матчі 5-го туру Ла Ліги команда “Барселони” перемогла на виїзді “Кадіс” з рахунком 4:0. Усі голи були забиті у другому таймі, один з яких забив Роберт Левандовскі, для якого це була четверта гра поспіль з хоча б одним ударом. Поляк додатково додав дві гольові передачі. Гра наприкінці була перервана на кілька десятків хвилин через те, що один із уболівальників знепритомнів.

ФК «Барселона», осяяна вражаючою домашньою перемогою на інавгурації групового етапу Ліги чемпіонів 5-1 з «Вікторією Пільзно», була явним фаворитом у протистоянні з «Кадісом». Господарі суботнього матчу є аутсайдером іспанської першості на початку сезону, який зазнав сету з чотирьох поразок і навіть не забив!

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ла Ліга: Гра Барселони перервана через непритомність вболівальника

Команда з Камп Ноу розпочала цей матч без Левандовскі, який вперше в матчі не вийшов на ставку в першому складі “блаугранас”. Незважаючи на велике домінування у першому таймі, “Гордість Каталонії” прийшла до роздягальні з нульовою нічиєю.

У другій частині картина гри змінилася. Вже на 55-й хвилині Френкі де Йонг вивів гостей вперед. Через дві хвилини Левандовський доповів на площі.

Капітану нашої команди знадобилося всього вісім хвилин, щоб записатися в список стрільців! Це був його шостий гол у Ла Лізі та дев’ятий за “Барселону” в сезоні.

Нагадаємо, для Левандовскі це четверта гра поспіль з хоча б одним голом. Поляк почав з дубля в складі “Реал Сосьєдада”, потім повторив це досягнення з “Реал Вальядолідом”. Тоді він записався в бомбардир проти “Севільї”, а кілька днів тому зробив свій перший хет-трик у новому клубі – у Лізі чемпіонів проти “Вікторії Пільзно”.

Під час рахунку «Барси» 2:0 перед самим завершенням зустрічі виникли моторошні сцени. Одному з уболівальників знадобилася термінова медична допомога, і гра була перервана на кілька десятків хвилин. Голкіпер «Кадіса» Конан Ледесма передав трибунам дефібрилятор. Гравці обох команд вийшли до роздягальні.

Після тривалої перерви суддя відновив змагання. Барселоні вдалося завдати ще два удари. Ансу Фаті влучив на 86-й хвилині, а Усман Дембеле встановив рахунок на 92-й хвилині. Левандовскі віддав обидва голи.

13 вересня ФК “Барселона” зіграє хітовий матч у рамках другого туру групового етапу Ліги чемпіонів на виїзді з колишнім клубом Левандовскі – мюнхенською “Баварією”. Трансмісія в Polsat Sport Premium і Polsat Box Go.

Кадіс – ФК Барселона 0:4 (0:0)
Цілі: де Йонг 55, Левандовскі 65, Фаті 86, Дембеле 92