Home Спортивне життя Ла Ліга: Реал Мадрид переміг і став лідером

Ла Ліга: Реал Мадрид переміг і став лідером

64
0

Поїздка «Реала» до «Барселони» завершилася щасливою перемогою над «Еспаньйолом» з рахунком 3:1, яка дозволила чемпіону країни повернутися на лідируючу позицію футбольної першості Іспанії. Два голи у ворота гостей забив француз Карім Бензема.

“Крулевці” вийшли вперед вже на 12-й хвилині – зі штрафного пробив бразилець Вінісіус Жуніор, який швидко програв захисникам.

Команда Еспаньйол набирала темп з кожною хвилиною. Зрівняння відбулося в аналогічній ситуації, хоча Хоселу довелося добивати м’яч після втручання Тібо Куртуа. Це вже восьма гра поспіль команди наставника Карло Анчелотті, в якій він пропустив гол.

Еспаньйол у першому таймі створював небезпечні ситуації зі стандартних одиниць, але рахунок у цій частині не змінився.

За останню чверть години перевага «Крулевських» зросла, а місцеві, що втратили сили, здебільшого обмежувалися обороною.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Роберт Левандовскі забив два голи на Камп Ноу. Барселона виграла у Реала Вальядоліда

Наприкінці гри переважив більший досвід найкращої команди Ліги чемпіонів минулого сезону. Спочатку Бензема з близької відстані, після навісу Родріго, який вийшов на заміну, переграв воротаря Еспаньйол Бенжамена Лекомта.

Француз в одній з останніх дій матчу небезпечно зіграв з високо піднятою ногою, і арбітр, проаналізувавши VAR, покарав його червоною карткою. Бензема встановив результат на 10-й хвилині додаткового часу зі штрафного.

“Бензема вирішив проблему”, – написала вона незабаром після “фінального свистка Марка”.

Це його 222-й удар у Ла Лізі, який привів француза на сьоме місце в рейтингу бомбардирів усіх часів. Він відстає від легендарного Альфредо ді Стефано на п’ять голів і від більш сучасної ікони Мадрида Рауля Гонсалеса на шість голів. Лідер цього твердження – аргентинець Ліонель Мессі – забив 474 голи.

Реал лідирує в таблиці з дев’ятьма очками. Бетіс Севілья також може похвалитися повним послужним списком. Барселона посідає третє місце, обігравши Реал Вальядолід з рахунком 4:0. Два голи забив Роберт Левандовскі, який із чотирма голами разом із Борха Іглесіасом із Бетіса відкриває рейтинг бомбардирів.