Home Спортивне життя Ла Ліга: Реал переміг Атлетіко в мадридському дербі

Ла Ліга: Реал переміг Атлетіко в мадридському дербі

67
0

Реал Мадрид переміг Атлетіко в мадридському дербі з рахунком 2:1. Таким чином, команда «Крулевскі» здобула шосту перемогу цього сезону в чемпіонаті Іспанії.

Результат матчу на 18-й хвилині відкрили гравці мадридського «Реала». Орельєн Чуамені вийшов на м’яч перед штрафним майданчиком “Ателетіко”. Французи показали дуже хороший пас на Родріго. Гравець з Бразилії вирішив відразу ж вистрілити. Ян Облак не мав шансів відреагувати на цей сильний удар з близької відстані.

Ще до перерви «Крулевські» змогли збільшити свою перевагу. Вінісіус Жуніор б’є по воротах. Після втручання голкіпера “Атлетіко” м’яч відскочив від стійки. Федеріко Вальверде зловив м’яч. Уругваєць без проблем забивав голи і тим самим збільшив перевагу Реала в цій грі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Гарні слова з легенди Барселони про Левандовскі. «Він найкращий футболіст у світі»

Після перерви підопічні Дієго Сімеоне спробували компенсувати згаяне. Сподівання вболівальників “Атлетіко” покладалося на Маріо Ермосо, який записався в список бомбардирів на 83-й хвилині. Іспанський центральний захисник виконав кутовий з кутового. Однак гравці «Реала» не мали наміру випускати цю перемогу. Ще до фінального свистка Ермосо побачив другу жовту картку в матчі і був змушений покинути поле. Дербі іспанської столиці завершилося тріумфом «Крулевскі» з рахунком 2:1.

Варто відзначити, що підопічні Карло Анчелотті в нинішньому сезоні виграли всі матчі чемпіонату, що означає перше місце в турнірній таблиці Ла Ліги. Після цієї поразки Атлетіко йде сьомим.

Атлетіко Мадрид – Реал Мадрид 1:2 (0:2)

Цілі: Маріо Ермосо 83 – Родріго 18, Федеріко Вальверде 36