Home Спортивне життя Легія Варшава програла спаринг проти РБ Зальцбург

Легія Варшава програла спаринг проти РБ Зальцбург

68
0

Матч розпочався дуже вдало для легіонерів, які вели з рахунком 2:0 через 19 хвилин. Спочатку Жозуе на другій хвилині влучив у ворота, а потім головою пробив албанец Ернест Муці, використавши центрового нового поповнення варшавської команди словенського форварда Блаза Крамера.

Дивіться також: Провал Легії Варшави в спарингу

Чемпіон Австрії за п’ять хвилин вирішив поєдинок на свою користь – на 59-й і 62-й хвилини Бенджамін Сесько увійшов до списку стрільців, а Жуніор Адамі використав 64-й пенальті.

Новий тренер «Легії» Коста Руняїч зробив 10 змін на початку та в другому таймі. Весь матч зіграв лише Артур Єнджейчик.

У Хінценбрунні легіонери залишаться до четверга. Раніше в Австрії вони поступилися румунській команді Sepsi OSK Sfantu Gheorghe з рахунком 0:1 (0:1). Перед від’їздом на тренувальний табір, у першому спаринг-сезоні, який зіграли 19 червня в Ксьонженіце, вони перемогли Хойничанку Хойніце з рахунком 3-1. Рунджаїч дебютував у складі тренера столичної команди.

«Легія», яка завершила попередній сезон ліги на 10-му місці, розпочне наступні ігри 16 липня виїзним матчем проти новачка «Корона Кельце».

Легія Варшава – Ред Булл Зальцбург 2:3 (2:0)

Цілі: Хосу (1 ‘), Муці (19 ‘) – Сеско (59 ‘, 61 ‘), Адаму (64 ‘)

легіон: Тобіаш (Мішта, 46 ‘) – Єнджейчик, Роуз (Йоханссон, 63′), Навроцький (Абу Ханна, 63′), Рібейро – Харатін (Сліш 63′) – Кастраті (Якшибаєв, 63′), Жозуе (Секо Муци, 63’) 46 ‘), Піч (Стршалек, 63 ‘) – Крамер (Лопес, 63 ‘).
РБ Зальцбург (стартовий склад): Мантль – Вальчі, Діамбу, Байду, Ульмер – Атіабу, Тіяні, Камері, Хофер – Райшль, Сіміч.