Home Спортивне життя Ліга чемпіонів: голу Аркадіуша Міліка не вистачило. Бенфіка краща за Ювентус

Ліга чемпіонів: голу Аркадіуша Міліка не вистачило. Бенфіка краща за Ювентус

59
0
 Ліга чемпіонів: голу Аркадіуша Міліка не вистачило.  Бенфіка краща за Ювентус

Ювентус програв другий матч групи Ліги чемпіонів. Цього разу туринці на власному очах поступилися Бенфіці з рахунком 1:2. Єдиний гол у ворота італійців забив Аркадіуш Мілік на самому початку матчу.

Польський форвард, як і минулого тижня в матчі проти ПСЖ, вийшов у стартовому складі. Після величезної суперечки в суботній грі з «Салернітаною» (гол Міліка був помилково скасований), у 28-річного гравця було багато спортивної злості, яку він використав на 4-й хвилині найкращим чином. Поляк завершив ударом головою зі штрафного Леандро Паредеса.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Роберт Левандовскі висловився після матчу з мюнхенською “Баварією”. Значущі слова!

Однак пізніше в першому таймі «Ювентус» втратив ініціативу, а «Бенфіка» тиснула все сильніше. Гонсало Рамос і Рафа Сілва спробували здивувати захист господарів (останній влучив у штангу). Зусилля португальців були винагороджені на 43-й хвилині. Фабіо Міретті сфолив на Давиді Нересі в штрафному, і арбітр продиктував одинадцять. Жоао Маріо замінив її на гол.

Перерва не порушила гостей хорошого ритму. Вони продовжували тиск, поки на 55-й хвилині не добилися свого і не повели. Відбитий голкіпером м’яч Давид Нерес зловив і помістив у сітку за 10 метрів. На 70-й хвилині Мілік завершив свою участь у матчі, а його місце зайняв Ніколо Фаджолі. Тренер Массіміліано Аллегрі також відправив у боротьбу Мойсе Кіна, який мав найкращу можливість зрівняти рахунок, але після його удару м’яч влучив у штангу.

Ювентус програв другу гру в цьому розіграші Ліги чемпіонів і разом з Маккабі Хайфа замикають турнірну таблицю групи H. Бенфіка і ПСЖ мають повні очки.

Ювентус – СЛ Бенфіка 1:2 (1:1)

Цілі: Аркадіуш Мілік 4 – Жоао Маріо 43, Давид Нерес 55