Home Спортивне життя Ліга чемпіонів: Карабах Агдам переміг ФК Цюрих у першому матчі 2-го кваліфікаційного...

Ліга чемпіонів: Карабах Агдам переміг ФК Цюрих у першому матчі 2-го кваліфікаційного раунду

55
0

У першому матчі 2-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів Карабаху «Агдам» на стадіоні в Баку переграв «Цюріх» з рахунком 3:2. Матч-реванш відбудеться в середу, 27 липня, у Швейцарії.

«Карабах» є чинним чемпіоном Азербайджану. У першому раунді кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів азербайджанська команда переграла познанський “Лех”. У першому матчі чемпіони Польщі перемогли з рахунком 1:0, але у повторній зустрічі були розбиті з рахунком 1:5.

У другому раунді суперником «Карабаху» стане чемпіон Швейцарії, яким у минулому сезоні став «Цюріх». Перший матч відбувся в Баку, де свої матчі проводить клуб з Агдама.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Томаш Кендзьора: У Лодзі ми розраховуємо на підтримку вболівальників

Матч міг сподобатися з самого початку. Після перших 45 хвилин господарі вели в рахунку 2:0. Голи забили Каді та Ібрагім Ваджі з Сенегалу. Першого тижня до цього він двічі записався в список стрільців у матчі проти «Леха».

На 65-й хвилині Ліндріт Камбері відзначився контактним голом, але через кілька десятків секунд рахунок став 3:1. Ваджі відзначився ще одним ударом. Остаточний результат визначив захисник збірної Швейцарії Мірлінд Крєзіу з пенальті.

Матч-реванш відбудеться 27 липня. Переможець цього розіграшу в третьому раунді зіграє проти кращого з пари “Ференцварош” – “Слован” Братислава.

Карабах Агдам – ​​Цюріх 3:2 (2:0)
Цілі: Каді 17, Ваджі 36, 66 – Камбері 65, Крієзіу 85-пеналь