Home Спортивне життя Ліга чемпіонів: колишній футболіст краківської Вісли, герой Вікторії Пільзно. Груповий етап...

Ліга чемпіонів: колишній футболіст краківської Вісли, герой Вікторії Пільзно. Груповий етап не для Карабаху Агдам

73
0
 Ліга чемпіонів: колишній футболіст краківської Вісли, герой Вікторії Пільзно.  Груповий етап не для Карабаху Агдам

Гравці з Пільзна програвали з рахунком 0:1 після першого тайму матчу-реваншу з «Карабахом Агдам». Однак у другій 45-хвилинці вони переломили хід змагань і перемогли гостей з Азербайджану з рахунком 2:1. Вирішальний гол у ворота чемпіонів Чехії забив екс-форвард краківської Вісли Ян Клімент!

Тиждень тому в Баку відбулася нульова нічия, яка практично не розвіяла сумнівів перед матчем-реваншем. Таким чином, питання підвищення було відкритим, тож усе мало вирішитися у вівторок увечері на Doosan Arena у Пільзно.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Фортуна 1 Ліга. Вісла Краків повернулася на лідерські позиції

Після першої партії матчу-відповіді гравці «Карабаху» були у кращому настрої. На 38-й хвилині Філіп Озобіч отримав м’яч від захисників господарів на груди, а потім класно пробив з повітря лівою ногою. Їндріху Станеку було абсолютно нічого сказати.

Але, як відомо, зараховується лише той результат, який з’являється на табло після фінального свистка арбітра. Після перерви Вікторія зуміла піднятися і завдала два забійних удари. Спочатку на 58-й хвилині катастрофічно помилився голкіпер гостей і дуже свідомо Ян Копіч відправив м’яч у ворота. Вже через чверть години господарі лідирували в сумі двох матчів. Климент, який до цього сезону перейшов у «Вікторію» з краківської «Вісли», з найближчої відстані забив м’яч у ворота. Азербайджанські майстри не встигли відповісти, і Пльзень міг почати святкувати.

Нагадаємо, що саме карабахський «Агдам» вилетів із познанського «Леха» з кваліфікації Ліги чемпіонів (0:1, 5:1).

Вікторія Пільзно – Карабах Агдам 2:1 (0:1)

Цілі: Ян Копіч 58, Ян Клімент 73 – Філіп Озобіч 38

Перший матч: 0:0. Акція: Вікторія Пільзно.