Home Спортивне життя Ліга чемпіонів: Мілан зіграв унічию з Ред Булл Зальцбург

Ліга чемпіонів: Мілан зіграв унічию з Ред Булл Зальцбург

60
0

Мілан зіграв внічию з Ред Булл Зальцбург.

Мілан зіграв внічию з Ред Булл Зальцбург у першому турі групового етапу Ліги чемпіонів. Гол у складі австрійців забив Ноа Окафор, а на рахунку гостей Алексіс Салемейкерс.

Гра проходила на Red Bull Arena в Зальцбурзі, Австрія, і першими похизувалися господарі, вийшовши вперед. Ноа Окафор відправив м’яч після передачі Фернандо, і на 28-й хвилині ми мали рахунок 1:0.

Футболісти «Мілана» намагалися швидко відповісти, і це їм вдалося на 40-й хвилині. Алексіс Салемейкерс відбив м’яч після дії Рафаеля Леао у ворота Філіпа Кона – 1:1. На цьому важливі події першого тайму завершилися.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ліга чемпіонів: Кіліан Мбаппе привів ПСЖ до перемоги над Ювентусом

У другій грі обидві команди пробували атакувати, але жодна зі спроб не увінчалася успіхом. Наприкінці додаткового часу Леао пробив по воротах, але м’яч влучив у штангу. Таким чином, чемпіон Італії змушений був змиритися з виїзною нічиєю у своєму першому матчі цьогорічної Ліги чемпіонів.

Ред Булл Зальцбург – Мілан 1:1 (1:1)

Цілі: Ной Окафор 28 – Алексіс Салемейкерс 40