Home Спортивне життя Ліга чемпіонів: обмін ударами в грі Црвена Звезда Белград – Маккабі Хайфа

Ліга чемпіонів: обмін ударами в грі Црвена Звезда Белград – Маккабі Хайфа

51
0
Ліга чемпіонів: обмін ударами в грі Црвена Звезда Белград - Маккабі Хайфа

У матчі-реванші четвертого раунду кваліфікації Црвена Звезда Белград – Маккабі Хайфа ми спостерігали загалом чотири голи. Гості звели нічию на 90-й хвилині після автоголу. Вони зіграють у груповому етапі Ліги чемпіонів.

Перша гра завершилася перемогою «Маккабі Хайфа» з рахунком 3:2, тож господарі з самого початку розуміли, що їм потрібно намагатися наздоганяти. На 27-й хвилині Александар Пешич відкрив результат після сум’яття у штрафному. Ще до перерви белградчани пішли за ударом і збільшили перевагу завдяки Мірко Іванічу. Цей завершив дуже красиву дію, в якій м’яч кружляв між його друзями, як на струні. Якщо хтось думав, що це кінець емоціям, нічого з цього…

Гості засунули рукави і забили контактний гол у компенсований час. Обставини були незвичайні. Спочатку після аналізу VAR вони виграли пенальті, але його змарнував Долев Хазіза. Коли здавалося, що господарі виведуть небезпеку за межі власного штрафного майданчика, м’яч дістався Даніелю Сундгрену, який ударом метрів з 30 здивував голкіпера Мілана Бор’яна.

У другій частині зустрічі кращі ситуації створили гості. На 65-й хвилині П’єр Корн був близький до запису в список бомбардирів, але Бор’ян парирував м’яч біля штанги. Коли здавалося, що матч закінчиться з рахунком 2:1, Мілан Павков переміг власного воротаря! Після фінального свистка арбітра гравці «Маккабі» з Хайфи раділи виходу в груповий етап Ліги чемпіонів. Їхні суперники зіграють у Лізі Європи.

Црвена Звезда Белград – Маккабі Хайфа 2:2 (2:1)

Цілі: Александар Пешич 27, Мірко Іванич 43 – Даніель Сундгрен 45 + 5, Мілан Павков 90 (с)

Перший матч: 2: 3. Акція: Маккабі Хайфа.