Home Спортивне життя Ліга чемпіонів: жеребкування ПСВ Рейнджерс. Чотири голи на «Айброкс».

Ліга чемпіонів: жеребкування ПСВ Рейнджерс. Чотири голи на «Айброкс».

84
0
 Ліга чемпіонів: жеребкування ПСВ Рейнджерс.  Чотири голи на «Айброкс».

У першому матчі четвертого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів “Рейнджерс” зіграв на “Айброксі” внічию з ПСВ Ейндговен (2:2). У першому таймі ПСВ вийшов вперед, але через мить господарі зрівняли рахунок. У другому ми могли спостерігати схожий сценарій, але … навпаки. На 70-й хвилині «Рейнджерс» вийшли вперед, а через деякий час гості зрівняли рахунок.

Обидві команди почали кваліфікацію Ліги чемпіонів з третього етапу. На цьому рівні футболісти з Глазго протистояли віце-чемпіону Бельгії Royale Union Saint-Gilloise, і не можна сказати, що вони записали легкий прохід… однак у матчі-реванші «Рейнджерс» вийшли на перше місце, обігравши суперника 3 рази. : 0.

Подібний багаж нервів і сил для переходу до вирішальної фази довелося принести ПСВ, який на початку цього століття в єврокубках дуже добре виступав у «Монако». У першій грі у Франції підопічні Рууда ван Ністелроя зіграли внічию 1:1, але вдома перевернули хід на свій бік, обігравши “Князівський клуб” 3:2.

Перша гра четвертої фази, яка проходила на стадіоні «Айброкс», почалася з приватної перевірки, але в другій половині першого тайму було очевидно неозброєним оком, що тренери обох команд віддають перевагу атакувальному стилю гри. Спочатку на 37-й хвилині плутаниною у штрафному господарів скористався Ібрагім Сангаре, який випрямленою лівою ногою відправив м’яч впритул до стійки воріт “Рейнджерс”. Однак через мить рахунок був уже 1:1, коли підопічні Джованні ван Бронкхорста розіграли між собою мереживну гру, а колишній гравець гданської «Лехії» Антоніо Чолак використав точну передачу Джеймса Таверньє.

У другому таймі удача спершу посміхнулася господарям, а саме Тому Лоуренсу, який забив штрафний, але значний внесок у це зробив голкіпер ПСВ Вальтер Бенітес. Однак аргентинець, який прагнув виступити на Чемпіонаті світу, не зловив м’яч і той “вилився” через його руки, впавши у ворота.

Однак історія любить повторюватися, і вже через кілька хвилин рахунок на табло був 2-2, коли Армандо Обіспо показав найвищий навіс з кутового, зрівнявши результат ударом головою.

Зрештою, результат більше не змінився, і саме ПСВ може говорити про маленький крок до проходження в груповий етап Ліги чемпіонів сезону 2022/2023. Матч-реванш відбудеться на стадіоні «Філіпс» в Ейндховені.

Рейнджерс – ПСВ Ейндговен 2:2 (1:1)

Цілі: Антоніо Чолак 40, Том Лоуренс 70 – Ібрагім Сангаре 37, Армандо Обіспо 78