Home Спортивне життя Ліга чемпіонів: Реал Мадрид впевнено перемагає. Травма Каріма Бензема

Ліга чемпіонів: Реал Мадрид впевнено перемагає. Травма Каріма Бензема

75
0
 Ліга чемпіонів: Реал Мадрид впевнено перемагає.  Травма Каріма Бензема

Лука Модріч забив за “Реал” у першому матчі Ліги чемпіонів нового сезону.

У вівторок у футбольному матчі Ліги чемпіонів зустрілися “Селтік” і “Реал”. Гості виявилися першими, тріумфувавши з рахунком 3:0.

У першому таймі вболівальники, які стежили за цим матчем, голів не побачили. На 21-й хвилині Каллум МакГрегор був близький до того, щоб відкрити рахунок, але після потужного удару хавбека м’яч влучив у штангу воріт “Реала”. Через кілька хвилин поле покинув травмований Карім Бензема, замінений на Едена Азара.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: “Сорок великих” після 30 років Ліги чемпіонів

Після перерви, незважаючи на відсутність Бензема, «Крулевські» почали кидати. Гол за рахунку 1:0 забив Вінісіус Жуніор, а через кілька хвилин Лука Модріч збільшив рахунок. Результат на 77-й хвилині визначив вийшовши на заміну травмованого Бензема – Азар.

Таким чином «Реал» здобув впевнену перемогу та став лідером групи F.

Селтік – Реал Мадрид 0:3 (0:0)
Цілі: Вінісіус 56, Модрич 60, Азар 77