Home Спортивне життя Ліга чемпіонів: результати вівторкових матчів третього кваліфікаційного раунду

Ліга чемпіонів: результати вівторкових матчів третього кваліфікаційного раунду

58
0

Розградський «Лудогорець», за кольори якого грав Якуб Піотровскі, програв вдома загребському «Динамо» з рахунком 1:2 у першому матчі третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів. Відповідь у Хорватії відбудеться наступного тижня. Важливі перемоги здобули «Бенфіка», «Вікторія Пільзно» та «Сент-Жіллуаз». Перевірте результати.

Перший гол у ворота «Динама» на шостій хвилині забив Діно Періч, а через кілька хвилин втрутився голкіпер голландців Серхіо Падт, який відправив м’яч у власні ворота. Розмір поразки зменшив ганець Бернар Текпетей (22-й).

Піотровскі підписав контракт з Лудогірцем у четвер, а до Болгарії переїхав із Дюссельдорфської Фортуни. Через день він дебютував у чемпіонаті Болгарії – відіграв весь другий тайм матчу проти варненського «Спартака» (5:0). Він вперше в кар’єрі з’явився в Лізі чемпіонів.

В інших іграх у вівторок «Вікторія Пільзно» перемогла на виїзді «Шериф» з Тирасполя, «Монако» вдома над ПСВ Ейндговен 1-1, ФК «Рейнджерс» програв бельгійському «Сент-Жіллуазу» 0-2, а питання про підвищення практично вирішила «Бенфіка», яка розгромила ФК на вдома Мідтьюлланн 4:1.

Решта п’ять ігор цього раунду пройдуть у середу. В одному з них київське «Динамо», футболістом якого є Томаш Кендзьора, зіграє зі «Штурмом» у Лодзі. Повторний матч відбудеться наступного тижня.

У третьому раунді – 12 переможців двоматчів другого раунду та вісім команд, які тільки починають участь у кваліфікаційних раундах. Пропуск до групового етапу Ліги чемпіонів буде надано лише після тріумфу в четвертому турі.