Home Спортивне життя Ліга Fortuna 1: серія руху продовжується! Басейн переможений

Ліга Fortuna 1: серія руху продовжується! Басейн переможений

72
0
 Ліга Fortuna 1: серія руху продовжується!  Басейн переможений

Жителі Хожува є абсолютним відкриттям турніру, враховуючи, що вони новачки в бек-офісі PKO BP Ekstraklasa. Не можна сказати, що «Рух» збирає фрити після підвищення – навпаки, він є лідером таблиці і наразі основним претендентом на вихід в еліту. Після серії безпрограшних матчів команда з Верхньої Сілезії має переможну серію, яку у п’ятницю ввечері продовжила до трьох поспіль. Раніше титулований клуб з півдня країни переміг вдома «Брук-Бет Термаліку Нєчечу» 2:1 та на виїзді «Подбескідзе» у Бельсько-Бялі 1:0.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Хороші новини для Аркадіуша Міліка. Італійці не сумніваються

Ще одним суперником «Руха» було «Заґленмбе», яке нещодавно також виграло. Після двох поразок поспіль та нічиєї соснівчани здобули три очки за рахунок жешувської «Сталі», розгромивши новачка з рахунком 1:0. Було зрозуміло, що з наступним минулорічним гонщиком другого рівня буде не так просто…

Звичайно, я говорю про протистояння з Рухом. Ці слова були відображені на 11-й хвилині. Потім стало гучно в Чичі завдяки Томашу Свендровському, який записався в список стрільців.

Відповідь Сосновця могла відбутися ще в першому таймі, адже в кінцівці арбітр призначив пенальті для Заґленм’я. До м’яча підійшов Максиміліан Розвандович, але гравець гостей не використав “одинадцятку”. Варто відзначити, що перед цією подією з’явилися неприємні кадри за участю Себастьяна Бонекі, який зіткнувся з одним із своїх суперників і після цього втратив свідомість. Медичну допомогу йому надавали тривалий час. Зрештою, спортсмена доставили до лікарні.

У другому таймі скромне лідерство місцевих зберігалося надовго. У самому кінці – на радість уболівальників “синіх”, гол на 89-й хвилині забив Кацпер Міхальскі, який встановив рахунок 2:0.

Хожувчани здобули третю перемогу поспіль і набрали 21 очко в 10 матчах.

Рух Хожув – Заглембє Сосновець 2:0 (1:0)
Цілі: Swędrowski 11, Michalski 89

Підсумок матчу у прикріпленому відеоматеріалі.