Home Спортивне життя Ліга Fortuna 1: великий іспанський удар! Підбескиді Більсько-Бяла як гора

Ліга Fortuna 1: великий іспанський удар! Підбескиді Більсько-Бяла як гора

59
0
 Ліга Fortuna 1: великий іспанський удар!  Підбескиді Більсько-Бяла як гора

Гоку Роман набрав вагу трьох очок.

Гравці Подбескідзе Бельсько-Бяла перемогли ГКС Катовіце з рахунком 1:0 у третьому турі Fortuna 1 Liga. Гоку Роман набрав вагу трьох очок.

Два тижні тому «Горале» на інавгурації програли вдома Арці Гдині 0:1. У наступному турі вони привезли повний комплект очок від делегації до Ополе, але футболісти з Бельсько-Бяла підкреслили, що дуже хочуть перемогти перед власною публікою. Тим більше, що на них чекали з листопада минулого року.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ліга Фортуна 1: Дві червоні картки Арці. Перемога Вісли в Кракові

Однак ГКС Катовіце поставив складні умови. Перший тайм обидві команди закінчили з однаковою кількістю ударів у бік воріт суперника. Господарі частіше розігрували м’яч, але було б несправедливо сказати, що вони мали явну перевагу.

Після зміни сторін картина гри була схожою. Обидві команди створювали нові ситуації, але переграти воротарів не змогли. Вийшов із глухого кута на 62-й хвилині Гоку Роман. Іспанець вирішив сильно пробити зі штрафного. Давід Кудла навіть не рушив до м’яча. Обидві команди завершили гру ослабленими. На 72-й хвилині відбулася сутичка між Бартошем Ярошеком з ГКС та Езекелем Боніфачо з Підбескідзе. Суддя вирішив покарати обох червоними картками.

Після цієї перемоги футболісти з Бельсько-Бяла вийшли на четверте місце в таблиці. Мешканці Катовіце, у свою чергу, сьомі.

Подбескідзе Бельсько-Бяла – ГКС Катовіце 1:0 (0:0)