Home Спортивне життя Ліга конференцій: Чейз програв після невдалої гри, але пройшов до наступного раунду

53
0

Щецинська команда внесла чималий аванс на реванш. У першій грі вони перемогли КР Рейк’явік 4:1. Гонитва за підвищенням могла бути теоретично спокійною, але у грі-відповіді 0-1 важко шукати позитиву. «Портовці» таки відзвітували у другому раунді Ліги конференцій, у якому зустрінуться з датським «Брондбю».

Після першої гри, зіграної в Щецині, здавалося, що все буде легко і в реванші. Перемога в першому матчі стала історичною першою європейською перемогою для команди зі Щецина.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ліга конференцій: Лехія Гданськ впевнено пройшла вперед

Перший тайм приніс кілька цікавих атак від Pogoń Szczecin, але жодна з них не завершилася ударом у бік воріт господарів.

На 44-й хвилині КР Рейк’явік вийшов вперед. Сігурдур Халлссон скористався гарною передачею Ларуссона і сильним ударом не залишив шансів Стіпіці.

У другій половині гри «Портери» почали тиснути сильніше, але до конкретної загрози воротам Олаффсона було ще далеко.

Останні чверть години – вирішальний пресинг Погоня. Підопічні Єнса Густафссона створили кілька небезпечних ситуацій, щоб зрівняти рахунок, але не використали жодної з них і врешті залишили Ісландію з поразкою.

Незважаючи на поразку, Pogoń Szczecin вийшов до другого раунду Ліги конференцій, де зіграє з датським Broendby IF.

КР Рейк’явік – Погонь Щецин 1:0 (1:0)

мета: Сігурдур Халлссон 44 ‘