Home Спортивне життя Ліга конференцій: Лех Познань перемагає у F91 Dudelange

Ліга конференцій: Лех Познань перемагає у F91 Dudelange

57
0

Господарі відкрили результат матчу на шостій хвилині гри. Крістоффер Вельде показав чудовий удар з-за меж штрафного. Норвежець влучив у поперечину воріт Лукаса Фокса. Через півтора десятка хвилин Мікаель Ішак був близький до того, щоб збільшити результат, але м’яч після удару головою форварда Леха пролетів над штангою.

Пізніше «Колейорж» повернувся до своїх воріт. Однак більшої загрози гості з Люксембургу створити не змогли. До перерви чемпіон Польщі вів з рахунком 1:0.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: “Скандальне суддівство, треба бути сліпим”. Гримить Папшун після матчу зі Славією

На початку другої частини темп гри був досить низьким. Нарешті на 66-й хвилині гри команда з Познані забила другий гол. Педро Ребочо зіграв м’яч за задньою лінією, куди вийшов Ішак. Швед пробив з першого м’яча і вразив сітку. Повтори показали, що форвард “Колейоржа” опинився в офсайді, чого не помітив арбітр. Нагадаємо, на цьому етапі гри відсутня система VAR.

На 80-й хвилині гри Філіп Шимчак втратив чудову можливість забити гол. 20-річний гравець у виході один на один влучив у голкіпера F91 Dudelange. Перед закінченням основного часу червону картку отримав Антоні Міліч. Захисник Леха сфолив на нападнику суперників, який виходив на вільне поле. Результат матчу більше не змінився. «Лех» переміг з рахунком 2:0 і вийде на реванш у Люксембурзі з солідною перевагою.

Лех Познань – Ф91 Дюделанж 2:0 (1:0)

Цілі: Вельде 6, Ішак 66

Лех Познань: Філіп Беднарек – Жоель Перейра, Максиміліан Пінгот, Антоніо Міліч, Педро Ребочо – Крістоффер Вельде (67. Георгій Цітайшвілі), Радослав Муравскі, Йеспер Карлстрем (61. Ніка Квеквескірі), Жоао Амарал (61. Філіп Марчвінскі), Міхал Кришталь (90. Баррі Дуглас) – Мікаель Ішак (68. Філіп Шимчак)

F91 Dudelange: Лукас Фокс – Еліот Гаші (38-й Сільвіо Уассієро), Алдін Скендерович, Жюль Діуф, Мехді Кірх – Бруно Фрейре (38-й Вова), Чарльз Моррен, Дейвід Сінані (72-й Едіс Аговіч), Філіп Боїч – Жоао Маньо (72-й Франсіско Нінте), Самір Хаджі (90th Calmente Pedro Mendes)

Жовті картки: Діуф, Вова

Червона картка: Міліч (88, за тактичний фол)