Home Спортивне життя Ліга конференцій: Лех Познань з переходом до групового етапу

Ліга конференцій: Лех Познань з переходом до групового етапу

56
0

Познанський «Лех» зіграв внічию 1:1 у четвертому раунді кваліфікаційного раунду Ліги конференцій з «F91 Dudelange». Після того, як тижнем раніше «лехітівці» перемогли суперника з Люксембургу з рахунком 2:0, цей результат забезпечив польській команді вихід до групового етапу турніру.

Познаняни досягли свого, але своїм стилем точно не вразили. У першому таймі гра «Колейоржа» виглядала просто жахливо. Чемпіони Польщі інколи мали проблеми з винесенням м’яча з власних воріт, були напрочуд млявими та неточними. Проте на 21-й хвилині Мікаель Ішак мав чудову можливість вивести гостей вперед. Проте шведський снайпер провів жахливий мікс з четвертого метра, і на табло все одно була нульова нічия.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Команда U-16 готова битися з німцями. Неприємності? Так, але багатство

Перше серйозне попередження Лех отримав на 30-й хвилині матчу, коли після метушні у штрафному майданчику підопічні Дюделанжа знайшли шлях до воріт Філіпа Беднарека. Однак відразу ж прапорець асистента арбітра піднявся вгору, сигналізуючи про офсайд. На жаль – те, що зволікає, не тікає. Через шість хвилин команда з Люксембургу забила за правилами. Капітан F91 Мехді Кірх вирішив пробити з-за меж штрафного майданчика, і м’яч після значного рикошету та відскоку від поперечини впав у ворота поруч із розгубленим Беднареком.

Друга частина поєдинку стала більш рівною, боротьба точилася переважно в центрі поля. Нарешті, на 60-й хвилині Лех показав зразок своєї майстерності. Підопічні Джона ван ден Брома провели складну дію. Георгій Цітаішвілі чудово провів у штрафну Жоеля Перейру, а бічний захисник відзначився прямим ударом у поперечину. Цікаво, що це був перший гол 25-річного футболіста в його старшій кар’єрі.

Після удару португальського футболіста гра команди з Великої Польщі заспокоїлася. Команда з Познані нарешті почала створювати собі ситуації під воротами суперника, а головне – не дозволила чемпіонам Люксембургу розіграти виграшні моменти. Максиміліан Пінгот ще мав шанс схилити чашу терезів у грі у четвер, але його удар головою ледь не оминув ворота та Педро Ребочо, два удари якого зупинив Лукас Фокс. Результат більше не змінився, і, незважаючи на відсутність перемоги, Лех вийшов до групового етапу ЛКЕ.

F91 Дюделанж – Лех Познань 1:1 (1:0)

Цілі: Кірх 36 – Перейра 60

Жовті картки – F91 Дюделанж: Мехді Кірх, Неліто Крус, Вінсент Декер, Самір Хаджі, Едіс Агович. Лех Познань: Крістоффер Вельде

Суддя: Нікола Дабанович (Чорногорія)

Результат першого матчу: 2:0. Акція: Лех Познань