Home Спортивне життя Ліга конференцій: Лех Познань здобув першу перемогу

Ліга конференцій: Лех Познань здобув першу перемогу

72
0

Познанський “Лех” здобув першу перемогу в Лізі європейських конференцій. «Колейорж» переміг віденську «Аустрію» з рахунком 4:1, а команда виграла у Мікаеля Ішака, Міхала Скінша та Крістофера Вельде. Багато в чому команда з Познані зобов’язана Філіпу Беднареку, який відбив пенальті – 1:1.

Початок матчу був досить млявим у грі обох команд. Обидва не хотіли ризикувати атакуючою грою, натомість перевіряли один одного. Такий стан речей тривав близько чверті години. Далі на полі пішло цікаве. На 27-й хвилині вболівальники побачили перший гол – його автором став капітан “Леха” Мікаель Ішак, який чудовим перпендикулярним пасом подав Жоао Амарал. Проте щастя «Kolejorz» тривало недовго. Вкотре підтвердилася стара футбольна істина, згідно з якою найлегше зрівняти рахунок … відразу після програного голу. Познаньчани не встигли організуватися в обороні – 1:1. На 29-й хвилині – після серії помилок захисників – нічию вивів 20-річний Матіас Брауноедер.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Юний футболіст Радом’як Радом переміг іншого гравця? Справу розслідує поліція

Гості, мабуть, відчули кров і кинулися на черговий удар. На 36-й хвилині руку допомоги віденцям подав захисник “Леха” Педро Ребочо. Португалець сфолив на супернику у власному шістнадцятому, і арбітр призначив пенальті. До нього підійшов Манфред Фішер, але програв поєдинок Філіпу Беднарку.

Голкіпер врятував шкуру своїх друзів, і вони не хотіли її витрачати. На 64-й хвилині гол забив нещодавно призначений Міхал Склас. Жоель Перейра, який чудово обслуговував поляка в центрі, також заслужив аплодисментів, як і вінгер. Відновивши лідерство, Лех почав грати більш спокійно та розмахом. Ефекту довго чекати не довелося – на 76-й хвилині Крістоффер Вельде, який вийшов на заміну, підвищив рахунок 3:1. У самій кінцівці норвежець додав ще один удар, встановивши рахунок 4:1.

Лех Познань – Австрія Відень 4:1

Цілі: Мікаель Ішак 27, Міхал Кришталь 64, Крістоффер Вельде 76, 90 – Маттіас Брауноедер 29